• 51
  24.03.2019 milwaukee bucks cleveland cavaliers maçında bu hayvan bir smaç vurdu ki nba'de onu yapabilecek insan sayısı 2 3 falandır. ne var ki bu arkadaş anormal uzun kollarıyla falan o smacı çok basit gösterdi. topu sürdü potaya doğru giderken iki rakip oyuncu karşıladı, biriyle çarpıştı, sonra da karşısında kimse yokmuş da evde oyuncak potayla kendi kendine takılıyormuş gibi çift elle smacı bıraktı potaya.

  https://twitter.com/.../1110016661468385280
 • 53
  shaq’a yakın ve en az zamanının lebron’u kadar dominant bir oyun oynuyor. nba’i nadiren takip ederim, bir arkadaşım kendisi için ‘o ne yapmak isterse onu yapıyor’ demişti, bu kadar olacağına ihtimal vermemiştim. 24 mart 2019 bulls cavs maçı’nda da ne cedi tanıdı ne tristan thompson ne de başka biri. inanılmaz bir dominasyonu var, takımı konferans lideri ve normal sezonu da öyle bitirecekler gibi görünüyor. gelmesi muhtemel yüzüklerle nba basketbolu lebron’dan sonraki 10 yıllık kralını bulmuş olabilir.
 • 54
  geçen yıl toronto'da yunan restoranında çalışıyorum. gece kapatmadan 30 dakika öncesi filan. içeri dev gibi boyuyla siyahi bir adam ve yanında bir kız girdi. restoran çalışanları bilir, kapanmaya yakın giren müşteri hiç sevilmez. ben de bunlar gelince bir uyuz oldum.
  beni ilk şaşırtan adamın bizim patronla yunanca konuşması oldu. yalan yok gördüğüm en uzun ve yunanca konuşan siyahi. neyse ben bunlara servis yaptım, bizim dönerleri gyros yunan adıyla gömdüler ve gittiler. yorgun olduğum için basketcidir diyorum ama kafamda restoranı kapasak da eve gitsek fikri olduğundan kimdir bu diye patrona sormak gelmiyor.
  bunlar gidince, temizlik yaparken sordum. patron demez mi yunan nba oyuncusu o, raptors maçı için şehre geldiğinde bana mutlaka uğrar diye. arkadaşlarım nba in en değerli genç yeteneklerinden birini tanımadığım için baya dalga geçmişlerdi ama geçen yıl toronto 'da ayakta kalmaya çalışıyordum, nba mi düşüneceğim canım. bu da kendisiyle ilgili kucuk bir anımdır.