• 5799
    daha önce yazılmış olabilir ama bize geldiğinde,bütün basın; bu adam emekli, dede diyordu. sonrası malum olan olayları gerçekleştirdi.örnek vermek gerekirse,canlı izlerken yeni nesil nasıl sneijder’den haz alıyorsa hagiyi izlerken 5 katını filan alabilirsiniz. inanılmaz bir profesyonel aynı zamanda müthiş disiplin ve tabiki üst düzey winner bir oyuncu idi. gelmesiyle beraber bütün türk futbolcuları inanılmaz performans göstermiş ve seviye atlamıştır. bunun en büyük örneği takımdan gitmesi istenen hakan ünsal ve ergün penbedir. oynadığı son maç olan trabzonspor maçı ve oynadığı samiyende ki ilk maç olan trabzonspor maçında tribündeydim. özellikle son maç duygu yüklü ve tarihi bir olaydı.kendisi anlatılmaz bir oyuncuydu. üst düzey beyler cidden üst düzeydi. seni seviyoruz ciga, başkaydın.
  • 5801
    çocukken öğretmenimiz "en sevdiğiniz süper kahraman?" şeklinde bir soru sormuş, ben cevabı "hagi" şeklinde vermiştim. :) gerçekten de benim için bir kahramandı. işler kötü giderken her şeyi düzeltmesi beklenen kişiydi. maçın seksen sekizinci dakikasında, "iki dakika kaldı, hagi bir şeyler yapsa da golü bulsak" cümlesini kurduran adamdı. rakibin haddini aşan bir oyuncusu ya da teknik direktörü varsa ona ya oyun kuralları içerisinde ya da dışarısında cevabını verirdi. sırf bir şampiyonlar ligi maçında hagi'yle atıştığı için terim sonrası düşünülen ama takımın başına getirilmeyen teknik direktör bilirim. :) (bkz: luis fernandez)

    bugün lionel messi 32 yaşında. birisi çıkıp, "messi'yi mi, yoksa 32 yaşındaki hagi'yi mi galatasaray'da görmek istersin?" diye sorsa, hemen hagi'yi seçerim.