• 211
  https://twitter.com/.../1393657477741391879

  suyun karşı tarafının sucukçuları. ali koç istifa diyememişler yine. 3 sezonda elle tutulur en büyük başarısı türkiye süper ligi 3.lüğü olan başkanlarına 15 mayıs 2021'de yayınladıkları bildiriyle kulübe sağladığı finansal destekler için teşekkür etmişler, ali koç'u hedef almaya götleri yemediği için de "yönetim kurulundaki bazı üyeler görevlerini yapamıyor sanki ali başkanım" kıvamında bir rezilliğe imza atmışlar.

  sezon içerisinde erol bulut'u sert bir açıklamayla istifaya davet etmişlerdi. zira bu açıklamada da 8-9 haftadır görevde olan emre belözoğlu'nu itin götüne sokup sabrımız kalmadı vs demişler. dur ulan bismillah 8 hafta oldu adam koltuğu alalı, başkana 3 sene sabrın vardı da 8 hafta mı yok en büyük efsanelerinden biri olan emre belözoğlu'na.

  ha genç fenerliler, ha ultraslan. al birini vur ötekine. çarşı'yı biraz daha farklı bir noktaya koyuyorum, onlar hadlerini biraz daha iyi biliyorlar bu tarz konularda. ama totalinde çok da farklı değil, üçü de aynı körelmiş zihniyet.

  terim sonrasında galatasaray'da ne olacak diye merak eden varsa da gfb'nin bu açıklamasını okusun anlar terim sonrası ne olacağını. mamasını yönetimden aldığı için yönetimi eleştiremeyen, yönetimi eleştireni susturan taraftar grubu durmadan gelen hocaları istifaya davet edip duracak. tudor, riekerink, prandelli... bunlar ufak lokmalar.

  yeni sezon da 3 büyük kulübün de ortak noktada buluşması gereken bir konu var, hem türk futbolunun geleceği için hem kendi çıkarları için. kulüp üzerinden nemalanan bu grupların işini bitirin. bambaşka bir futbol atmosferi yaratabilirsiniz bu ülkede. aziz yıldırım zamanında yaptı, 3 büyük aynı anda hareket ederse başarılı da olacaktır.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!