• 572
  son yarım saat orta sahada direnç oluşturmak adına oyuna alınabilir ancak onun dışında 11 başlatmak bugün de gördüğümüz üzere takımı geriye çeken oyuncu öznemiz. maç esnasında bir veya iki kez olumlu iş yapıp kalan zamanlarda bir arkadaşa bakıp çıkacaktım modunda takılıyor. belhandanın bu şekilde takıldığını hiç görmedim ancak bu oyunu belhanda oynasa neler demezdik ? feghouli, belhanda, taylan varken 11 de olmayı şimdilik haketmiyor.
 • 574
  yine tek maç ile taraftamızın yerden yere vurduğu çöp ilan ettiği futbolcu.

  sıkılmadık mı artık maç maç bakmaktan ya da hiç mi ders almıyoruz, alamıyoruz.

  gedson gelirse soyunurum diyen adamlar bugün bu adamın bizde ne işi var çöp bu diyorlar aynen kardeşim çöp. yarın iyi oynadığı ilk maçta ben size demedim mi boşuna mı soyunurum dedim laaaan diye en ön safta bayrak sallayacaklar var. millet olarak* ben demiştim demeyi çok seviyoruz ve ne yazık ki bu uğurda yanlış şeylerden taviz veriyoruz.

  100 kere yazıldı 101. kez yazayım. taylan, marcao, okan, adem, oğulcan, ozan gibi oyuncularıda gömmeye çok istekliydi çöp ilan etmek için fırsat kolluyorlardı ama bir iki tane de güzelleme yapmışlardı yarın bir gün iyi oynarsa 200 iq futbol bilgisine sahip olduğunu çıkarıp göstermek için.

  değil 101, 1001 kez yazılsa yine değişen bir şey olacağını zannetmiyorum. hakkımızda hayırlısı olsun.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!