• 1772
    ben de sağ kanatta çok daha etkili oynadığını düşünenlerdenim. hızıyla son çizgiye rahat inip topu içeri çevirebiliyor. sol kanattaysa işler biraz karmaşıklaşıyor. çünkü seçenekler artıyor ve rodri son kararlarında biraz sorun yaşayan bir oyuncumuz. bu çocuğa maçtan önce sadece sağa geç, son çizgiye in ve içeri ortala dense nasıl olur acaba? biraz basit düşündüm evet.o işler öyle olmuyor dediğinizi duyar gibiyim.hatta aynı mantıkla emre morun da solda oynaması gerektiğini düşünüyorum.ama feghouli'nin iyi paraya satılıp garry'nin sağa geçip sola trezeguet veya benzeri bir oyuncunun alınması şahane olurdu gerçekten.
  • 1774
    gitmek istemiyorsa kulüp de kendisini zorla göndermeye çalışmak gibi bir hataya düşmez umarım. açıkçası böyle bir şeye çok fazla da ihtimal vermiyorum. fatih hoca'nın geride bıraktığımız sezonda çok güvendiği bir oyuncuydu, önümüzdeki sezonda da öyle olacaktır diye umuyorum.

    tek korkum şampiyonlar ligi için şu aralar sergilediği aşırı hırs. olur da antrenman yaparken veya sezon öncesi kampta bir sakatlık yaşarsa bu durum bizi ligde zora sokabilir.

    kendine iyi bak aslanım. bize lazımsın.