• 20
    sayıları şampiyonlukları kazanmaya devam ettikçe artmakta olan çocuklardır. 5-12 yaş arası çocuklar bir şeye katı bağlı olmazlar. başarıyı görüp onu sahiplenirler. onun için bu şampiyonlukların en büyük artısı yeni nesilleri sıramıza eklemek olacaktır. şampiyonlukların yanı sıra fatih hocamızın dedecen, yumşak ve açık profilinin de buna etkisi var. fb başarılarının yanı sıra yeşilçamla, medya propagandasıyla bir nesli fenerbahçeli yaptı. şimdi o neslin arasında zengin ve ya etkili fenerbahçeliler var. biz hem uefa kupası sonrası nesil hem de mevcut galatasaraylı olmaya başlayan nesille gelecekte söz sahibi olacağız. çocuklar artık galatasaraylı oluyor.
  • 21
    üniversitede 10 kişilik kemik bir arkadaş grubumuz vardı. 8'imiz galatasaraylı idi. sadece 2 tane fenerli vardı. hayatım boyunca da okuduğum sınıflarda galatasaraylı'lar hep % 60'lar seviyesindeydi. mahallede de öyle.

    ben de taraftar potansiyelimizin henüz açığa çıkmadığını düşünüyorum. ama keşke bu aralar araya bir cl çeyrek finali yahut avrupa ligi falan sıkıştırsak. tam süper olacak.

    edit: arkadaşlardan biri daha fenerli'ydi galiba. onu düzelttim. 1 değil 2 olacak.