• 1
  yıllar önce ünal aysalın söylediği ve "ne kadar da güzel söylemiş?" dedirten vecizesi...

  adam daha o zamandan görmüş, galatasaray ne zaman şaha kalksa galatasaray'ın ayağına taşı iple bağlayan ve denize atan yine galatasaraylı, galatasaray'ın bünyesinden, içinden, camiasından birisi oluyor.

  - faruk süren: galatasaray'a en güzel günlerini yaşatırken muhalefet tarafından "naylon faturacı, kulübün içini boşaltıyor" nidaları eşliğinde başkanlıktan indirildi.

  - fatih terim: galatasaray'a en büyük başarısını yaşattığı 2000 sonrasında takımla daha nice başarılara ulaşma gücü varken takımdan ayrılıp fiorentina'ya gitmeyi tercih etti.

  - mircea lucescu: galatasaray'a daha önce yaşamadığı nitelikte başarıları imkansızlıklarla yaşattı, özhan canaydın tarafından kovuldu, yerine fatih terim getirildi.

  - özhan canaydın: en büyük hatayı yapıp fatih terim'i takımın başına getirdi, milyonlarca euro zarara sebep olan transfer sürecini aştı, tam hatalarını anlayıp düzlüğe çıkacağını hissettirdiği ve stadı tamamlayacağı süreçte adnan polat çelme taktı.

  - adnan polat: tam düzelme sinyalleri veriyordu takım, "büyük başkanınız geldi" dedi, tarihin en başarısız galatasaray'ını yarattı, stadı tamamladım dedi, o stadın açılışına hükümet yalakalığı senaryosunu sokup taraftarla hükümeti birbirine düşürdü, sonra bir de taraftarı suçladı, kıçına teneke takılıp yollandı

  - ünal aysal: uzun zamandır galatasaray'ın başına gelen en güzel şeydi. takımı ayağa kaldırdı, ardı ardına şampiyonluklar gelirken fatih terim'le kapıştılar. onu göndermesi kabul edilebilirdi belki, zira hocanın egosu çok ön plana çıkmıştı, ama kurumsallık diye tutturdu, ali dürüst ve abdurrahim albayrak'ı da postaladı, takım neye uğradığını şaşırdı. "borcu zıplattı" denilerek tekme vuruldu, gönderildi.

  - duygun yarsuvat: hoca dendi, üstat dendi, huzur gelecek, kaosu atlatırız dendi, adam tuttu en büyük rakibi şikeci başı aziz yıldırım için "şike yok adamı tehdit ettiler" dedi... aleme rezil rüsva etti bizi.

  - dursun aydın özbek: bu adamla ilgili hiçbir şey söyleyemiyorum. daha gelir gelmez isyan ettirdi bizleri... şampiyonluk seromonisine kendisi çıktı, ne yaptı da çıktı bilmiyoruz. abdurrahim ve ali dürüst yine tekme tokat gönderildi. takımın kurgusunun içine ediliyor...

  evet...
  o kadar doğru ki...
  bize bizden fazla zarar veren yok...
  biz bize zarar vermesek zaten rakibimiz de yok...
 • 4
  aslında düşman değillerdir. tamamen galatasaray'ın parasını yemeye odaklı kimselerdir.
  galatasaray'da para vardır fakat sahiplerinin o parada gözü vardır. o paranın kaynağı ise taraftardır.

  taraftar bugun saglam bir tepki koysun her yerleri tutuşur.

  kulübü kendi malları sanıyorlar ama bu kulübü büyük yapan taraftarıdır. bunu unutuyorlar.
 • 5
  en büyük düşman şu an takımın başında bulunan hocadır. fatih terim'in çırağı... fatih tek başına becerememiştir galatasaray'ı bitirmeyi, piyon olarak hamzaoğlunu kullanmaktadır. hocada onun hiç bir lafından çıkmayarak vizyonsuzluk örneği sergilemektedir her zaman. belki bunları yazdık diye biz düşman olacağız ama gerçekleri görmek düşmanlıksa başka düşman aramayın ben en büyük düşman olmaya razıyım...
 • 6
  özlenen başkanımız ünal aysal'ın yine, yeni, yeniden doğruluğunu kanıtlayan veciz sözü...

  gün kötü gün, kara gün... galatasaray'ın başında çapsızlık abidesi dursun özbek, futbol takımının başında malesef her maç galibiyet bekliyoruz gibi son derece talihsiz bir açıklama yapmış, yerli futbolcu merakı yüzünden takımın anasını ağlatmış, triple şampiyonluk üzerine ligde dibe vurmuş, şampiyonlar ligine kepaze başlamış, en iyi oyuncularını gözünü kırpmadan göndermiş hamza hamzaoğlu var...

  sorsan ikisi de son derece galatasaraylı... ama yaptıkları son derece galatasaray düşmanlığı...

  galatasaray ne zaman şaha kalksa, ne zaman ileri gidecek fırsatı bulsa, ne zaman vizyonu, başarıya odaklı, mantıklı insanları bulsa bir şekilde yine galatasaraylı olan başka insanlarca o ilerleyiş, o güzellik sonlandırılır...

  özetle, ünal başkanımızın zamanında söylediği gibi galatasaray'ın düşmanı galatasaraylılardır...
 • 11
  09.01.2018 tarihinde ünal aysal'ın trt spor'da yaptığı açıklamalara yönelik söyleniyorsa bana göre haksızlık ediliyor.

  o yayında ünal aysal fatih terim ile ilgili genelde pozitif konuştu. sadece milli takımı seçtiğini ve takındığı tavır nedeniyle istemeyerek de olsa görevine son verildiğini söyledi. ama ünal aysal'ın gündemi fatih terim değildi.

  ünal aysal'ın gündemi 13 veya 20 ocak'ta yapılacak seçimdi.

  ersin düzen engellemeye çalışsa da zorla dursun aydın özbek'in galatasaray'a uefa'dan nasıl ceza yedirdiğini anlattı.
  arazilerin satışları konusunda düşüncelerini söyledi.
  dursun aydın özbek'in seçilmemesi gerektiğini kendince ima etti ve mayısta seçim yapacak adaya oy vereceğini söyledi.
  açık açık olmasa da mayıs ayında aday olmayı düşündüğünü de ima etti. vizyonunu ortaya koydu.

  ünal aysal'ın gündemi fatih terim değildi. ünal aysal'ın gündemi ocakta yapılacak seçimdi. bunun için o programa çıktı. bana göre iyiki de çıktı.