• 74
  25 mart 2019 mustafa cengiz basın toplantısı sonucunda bazı medya insanlarının ve hatta bazı sözlük yazarlarının dile getirdiği iddia.

  arkadaşlar galatasaray borsaya açık bir şirket ve böyle asılsız ve hiçbir dayanağı olmayan söylemlerle galatasaray'ın prestij ve itibar kaybetmesine sebep oluyorsunuz. bunların sonucunda borsada değer kaybetme ihtimali vardır. tüm bunlar size dava açılması için yeterli bir sebeptir ve ağır cezalar alabilirsiniz. aslı astarı olmayan konularda yorum yapmayan. galatasaray'ın bir başkanı var, olmasaydı da seçim olur ve yeni başkan gelir. ortada kayyumluk bir durum yok. aba altından sopa gösterip liseci güzellemesi yapmayın.

  bunu dile getirenlerin suç işlediği iddia.
 • 76
  kulağa hoş gelen olasılık. kayyum sonrası satılsın bir rus, bir arap, bir çin sermayesine. benim iyice sıtkım sıyrıldı arkadaş. ha bu lisecilerin elinde maymun olmuş güzelim kulüp ha bir rus’un sermayesine açılmış. öyle de fan, böyle de fan. en azından patronu bilir iyi futbolcular izleriz. işler ters giderse kooperatif oluşturup kulübü biz satın alırız anasını satayım.
 • 77
  en azından 23 mart 2019 galatasaray olağan mali genel kurulu ve bu mali genel kurulda çıkan idari ibrasızlık neticesinde gerçekleşme olasılığı bulunmayan hadisedir. bu iddiayı ortaya atan kişi kanunun hangi maddesine göre yapılacağını da söylese de, medyanın paralı köpeklerinden olmadığını anlasak. hangi ihtimal silsilesinde kulüp kayyuma devredilecekmiş? güldürmeyin allahaşkına.

  koca galatasaray'a hiç bir hukuki dayanağı olmadan, sırf art niyetli ve oylamaya hile karıştırılarak alınmış bir idari ibrasızlığın iptali için mahkeme sürecine başvuruldu diye kayyum atanacak ha? bunun için liseci züppeler daha çok uğraşmalılar. daha büyük kahpelikler yapmalılar. bu kadarla olmuyor o iş...