• 5501
  (bkz: 6 aralık 2022 galatasaray villarreal maçı)
  (bkz: 3 aralık 2022 galatasaray rayo vallecano maçı)

  fenerbahçe ile aynı rakiplerle 2 gün arayla maç yapma fikrini kim buldu, kim kabul etti sorgulaması gereken yönetimdir.

  burası türkiye. yaşadığımız ülkenin durumu malum. bütün genç taraftarlar, geleneksel medya ve sosyal medya şişirmesi ile şunları duyuyor ve duyacak: "fenerbahçe'nin yendiği iki takıma da yenildi galatasaray".

  ilk maçta berkan kutlu'ya yapılan gereksiz protesto. ikinci maçta okan kocukun ıslıklanması hep bu sebepten. şu takım ilki çok daha kolay bir rakip ikincisi de dostane ortama uyacak bir kulüp ile maç yapsaydı ne olurdu? moral kazanır, sakatlıksız neşeyle yoluna devam ederdi.

  bana göre hazırlık maçına anlam yüklenmesi tamamen saçma ancak çağdaş ve modern insan gözüyle değil türkiye gerçeklerine uygun olarak bakarsak dünya kupası arasında katılım sağladığımız hazırlık maçları çok anlamsız kaçmıştır.
 • 5502
  kesinlikle taraftara kulağını kapayıp yedek kulübesine futbolcu alması gerekiyor. bugün de görüldü ki birkaç oyuncunun yokluğu bile takımı inanılmaz etkiliyor. bizim taraftara sorsak zaten kimseyi beğenmez ama para gidecek diye de transfer istemez. galatasaray'ın kadrosu asla alternatifli bir kadro değil. icardi, oliveira, torreira vs. hiçbirinin ikamesi yok takımda. ha eğer transfer yapılamıyorsa sahaya çıkacak hiçbir gencimize kimsenin de çıt çıkarmasına izin vermeyecek. insanlar bıktı usandı artık bu negatiflikten.
App Store'dan indirin Google Play'den alın