• 5391
    açıkçası şu ana dek transfer konusunda ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım yönetimidir. transfer konularında birçok hamle yapıyoruz fakat ortada bir plan göremiyorum. umarım bir transfer stratejimiz vardır ama genellikle takımlarında ıskartaya çıkartılan ve daha çok yaşı ileride olan oyunculara yöneliyoruz bu transfer döneminde. şu da var, maddi olarak beklenilen tablodan daha kötüsü de bulunmuş olabilir ama açıkçası bunların ne durumda olduğu da seçim öncesi çok geniş bir şekilde tartışıldı çeşitli seçim toplantılarında. yani diğer planlardan ziyade ben sportif konulara bakıyorum ama burak elmas dönemi yapılan campos ve sensibile bağlantılarının hatalı olduğunu düşünmüyorum. bize oyuncu satışı ve markette aktif bir direktör ve ekip lazımdı.

    neyse tüm bunlar geçti ama önümüzdeki süreçte kulübü maddi olarak ağır külfete sokmayacak, takıma da tecrübesiyle liderlik yapacak oyuncular alınıp, artık kulüpte devri geçmiş oyunculardan kurtulmak gerekiyor. bunların yazdığım gibi kolay olmadığını biliyorum ama vakit de daralıyor. bir an önce doğru aksiyonlar alınıp, doğru hamleler yapılmazsa maalesef 2022-2023 sezonundaki umutlarımız da azalacak. gereği yapılır derhal umarım...
  • 5394
    gurrpegi hocanın yazdığına göre karmaşa içerisinde olan yönetim. bu sefer düzgün yürütülür diye bir kere umut ettik onun da kırkı çıkmadan pişman ettiler. galatasaray'in en büyük düşmanı genel kurul ve üyelerin kendisidir. bu kadar basit. yok işte kimse bir adım öteye goturemiyor. arazileri satış yetkisi verildiği halde bir adım öteye götürebilen yok.

    not: çok değerli üyeleri tenzih ederim ama onların da çok bit etkisi olmuyor maalesef.
App Store'dan indirin Google Play'den alın