• 5395
    mustafa cengiz'in seçildiği günü hepimiz hatırlıyoruz sanırım. bir yemek davetinde telefondan soluksuz izliyordum. seçimi kazandığında uefa kupasını kazandığımız gün kadar sevinmiştim. daha sonra yönetiminin hataları oldu eleştirdik.

    burak elmas yönetimi kazandığında, taraf olup kaybedenler bile çok üzülmedi. genel olarak olumlu bir hava vardı taraftarda da. şimdi yanlış gördüğümüz şeyleri eleştiriyoruz.

    ünal aysal, adnan polat, özhan canaydın hepsi destek aldı sonradan eleştirildi. dursun özbek'in bile tam saha desteklendiği günler dün gibi.

    demek istediğim şu. sen şunu desteklemiştin de bak ne oldu, bak gördün mü desteklediğin kavun kabak çıktı gibi söylemler gerçekçi değil. her zaman yönetimlere, teknik direktörlere, futbolculara belli bir zaman destek vermek gerekiyor. bakıyorsun bir gelişme yok, ya da gelişme olacağına dair bir umut yok o zaman desteği bırakıp eleştiriyor insanlar. bu doğal değil mi?

    herkes şucu bucu olmadan önce galatasaray taraftarı. dün desteklediğimizi yarın protesto edebiliriz. bunda garip bir şey yok.