• 5060
  çok amatörce hareket eden yönetimdir. daha önce buna benzer transfer süreçlerini defalarca yaşayıp hala nasıl aynı hataları yapıyor gerçekten merak konusu. falcao gelmedi vay efendim yönetim yandı gibi bir yaklaşımla konuya bakmıyorum hatta bunun gayet yanlış olduğunu düşünüyorum ama bu kadarda amatörce hareket edilmez be kardeşim.

  denizli maçından sonra abdürrahim bey öyle açıklamalar yaptı ki şaşırdım açıkçası.

  yok petrovla inanılmaz şeyler konuştuk, inanılmaz fotoğraflarımız var, yok efendim onlar artık futbolcu alıp verirken kardeş kulübümüz, falcao yüzde 99 bitti falan deyince merak edip kim ulan bu petrov deyip baktım internetten.

  sonuç olarak allah affetsin aklıma direk bu adam bizim başkanı bi güzel uyutup, kandırıp yollamıştır diye geldi. sonuç olarak az önce petrovun basın toplantısındaki açıklamalarını gördüm .d

  adam falcaoyu bırakmak istemiyoruz, o da sözleşmesine saygı duymalı falan diyor. ya kardeşim ne denir ki şimdi. söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil.

  ya falcao bu saatten sonra gelse bile senin tabirinle "kanki" olduğunuz, sarmaş dolaş fotoğraflar çektirdiğiniz adam, falcaonun gelmesi bugün yarın diye haberler çıkarken nasıl çıkıp böyle bir açıklama yapıyor. adamlar fabrika gibi futbolcu satışı yapıyor avrupa piyasasına, gidip birkaç gün içinde 40 milyon euro verip transfer falan yapıyor. hiç öyle galatasaraydan 2 milyon euro koparayım diye böyle toplara girdiklerini zannetmiyorum. ciddi ciddi niyetleri falcaoyu takımda tutmak.

  e bu durumda adama sorarlar. ayakta mı uyuyorsun be başkan. seni olmayacak bir şeye ikna edip yollamak bu kadar basit mi yani. 10 gün önce anlaştığın, sarmaş dolaş fotoğraflar çekildiğin adam çıkıp nasıl böyle açıklama yapıyor ?

  edit: evet çok güzel işler yapıyorlar. lâkin güzel işler yapmaları, yaptıkları amatörce hamleleri eleştirilmez kılmıyor. nasıl ünal aysal muslera, eboue, elmander, sneijder, drogba, borçlarda kuru sabitleme gibi konularda övülürken, bülent tulun, burdisso, hajrovic, cris, jpk gibi mevzularda yerden yere vuruluyorsa kendileri de yaptıkları amatörce hamlelerden dolayı eleştirilebilir.

  bu arada nzonzi'yi övdüm de geldim* : (bkz: #2731878) tekrar kendilerini tebrik ederim.
 • 5062
  2019-20 transfer döneminde eleştirenleri ofsaytta bırakan yönetim. seri ismi çıktığında "yedirmezler, bu yönetim alamaz" denildi. birkaç gün sonra seri transferi geldi. "forvetle uğraşırken 6 numara bakmıyorlar" diye çemkirilirken çat diye nzonzi alındı, hala herkes şokunda alınma şartlarıyla birlikte. falcao meselesi var son olarak. bu adamı aldılar görünen o. ancak ufak detaylarda parayı savurmak istemiyorlar belli ki. falcao işi yatsa bile yerine tatmin edebilecek birini alırlarsa kızmam şahsen. biraz daha sabırlı olmak lazım. gereksiz baskı yapmaya gerek yok.
 • 5068
  yapmakla yükümlü oldukları görevlerini yaptıkları için övülen yönetim. bir kulüp başkanı takımın maddi/ekonomik durumunu yönetmekle, kulübün bünyesinde bulunan eksiklikleri tamamlamakla, kısacası kulübün idari işlerini yürütmekle yükümlüdür.

  seri ve nzonzi transferleri, evet başarıdır. ancak halen bu kulübün bünyesinde bulunan futbol takımının santrfor eksiği var ve iki senedir bu önemli eksik kapatılamıyor. santrfor alınmadan yaz transfer sezonunda geçirilen gün sayısı 154. 18/19 sezonunun ara transfer sezonunu da katarsak eğer 181 gün.

  181 günde takıma kış transfer sezonunun son gününde gereksiz derecede yüksek maliyeti olan iki panik transferi yapıldı.

  arkadaşlar, biz yönetimin yanlışlarını eleştirmezsek ne olacağını tahmin edebiliyorsunuz sanırım. türkiye bunu 17 senedir yaşıyor. hiç kimse demesin "ama nzonzi seri alindi eleştirmeyin" diye. oraların açıkları kapatılması gerekiyordu.

  daha önce dediğimin de arkasındayım. bu takımın cl'de averaj takımı olmasına istemeden de olsa yol açacaksanız, prestijini düşürecekseniz, imparator'un ve 30 milyon galatasaray taraftarının hayallerini gerçekleştirmesine istemeden de olsa mani olacaksanız, 181 günde takıma bir santrfor katamayacaksanız, kısacası beceremiyorsanız istifa edin!

  dursun aydın özbek yönetimini nasıl eleştirdiysek sizi de eleştiririz. biz taraftarız ve bu bizim en doğal hakkımız. sadece bunu bilerek hareket edin. doğrularınızı nasıl alkışladıysak yanlışlarınızda da tepkimizi koyariz. galatasaray taraftarını fenerbahçe taraftarı gibi koyun olarak göremezsiniz.