• 42
    2020-2021 sezonunda yine beklentilerin altında kalan şube. özellikle son 2-3 sezonda beklentiler artmışken her sezon bir önceki sezonu mumla arttı.

    şimdi de bir sonraki sezonun transfer çalışmalarına başlanmış. özellikle kadınlarda yapılan hamleler yine rezalet. dönüyoruz dolaşıyoruz ve aynı isimleri takıma getiriyoruz. dünyada başka oyuncu kalmamış gibi giden geri geliyor. bir de sanki bizdeyken çok başarılılarmış gibi. 6 yıldır aynı hocalarla devam ediyoruz, bir başarımız da yok ama yine onlarla devam edeceğiz anlaşılan.

    ne güzel dünya valla; piyasada tanıdıkları oyunculardan başka kimseyi almıyorlar. bıktım bu branşlardaki ahbap çavuş ilişkisinden. yemeye doymadılar koca kulübü. lafa gelince türkiye'nin en büyük spor kulübüyüz ama icraat sıfır. dalga geçtiğimiz fenerbahçe'yi biraz örnek alsak keşke. biz nerede biraz başarı göstersek fenerbahçe oraya yatırımını arttırdı ama biz tam tersini yapıyoruz. yatırımı arttırmayın ama doğru hamleler yapın bari ama o da yok. her sene bütçe düşüyor, sponsor bulunamıyor, berbat kadrolar kuruluyor, hocalar arkadaşlardan seçiliyor... sonra çıkıp bir de seneye daha iyi olacak demiyorlar mı, çıldırmamak elde değil.

    işin kötü tarafı; bir tane başkan çıkmayacak bu branşları önemseyen. yani sadece gençlerle devam edeceğize de razıyım ben ama ne yapacağımız belli olsun, onları geliştirecek bir yapı oluşturulsun, ona uygun hoca getirilsin. ben iyi bir oyuncu getireyim, yanına da piyasa boşta ucuz kim varsa onları alıp çıkayım ile takım yönetilmez. altyapı oyuncuları ile devam edeceğiz deyip 30 yaşının üstünde oyuncularla maça çıkarsan, sonra gidip playoff yapamazsan...... bırak bari altyapı oyuncuları oynasın da yapmayalım playoff, onlar gelişsin de belki birkaç sene sonra bir şeyler olur takımdan.

    neyse, bu devran böyle gelmiş böyle gidecek; kimse ses etmeyecek, onlar da yemeye devam edecek. başarı gelmeyecek, es kaza gelirse de o başarı cezasız kalmayacak. kısacası bizden bir b.k olmayacak.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!