• 1894
  burak yılmaz’ın gollerini sansürlemek gibi bir saçmalık yapan kanalımız. burak ile bu camianın ne gibi bir problemi olabilir ki? aslan gibi hizmet edip, para kazandırıp gitmiş ve hala ülkesini en yüksek seviyede temsil ediyor. formamız altındayken bir kere mücadele etmediği olmadığı gibi gittikten sonra da önemsenecek hiç bir saygısızlığı olmadı.

  bir tane isimsiz basit hakem eleştirisi yaptı sadece o da hoş görülür, saygısızlık içermediği için. burak tarihimizin önemli golcülerindendir ve her zaman da davranışlarıyla galatasaray’a ayrı yaklaştığını belli etmiştir.

  oyun olarak eleştirdiğimiz zamanlar tabii ki oldu ama ben bir taraftar olarak kesinlikle kendisini kötü anmam. her takımda yüksek performans vermiş ve kariyer zirvesini bizle yapmış kıymetli bir oyuncumuzdur.

  değil sansür uygulamak, sosyal medyadan tebrik paylaşımı göndermek yakışır bize.
 • 1895
  eski futbolcularımızın attığı golleri sansürleyerek neyi, kime ispat etmeye çalıştığını gerçekten merak ettiğim kulübün resmi tv kanalı.

  bu tarz don kişot savaşlarını fenerbahçe sever. bitmek bilmez kompleksleriyle akla hayale gelmeyecek şeyleri takıntı haline getirirler. bunun gibi ufak hareketlerle övünüp adı konulmaz fb büyüklüğü masturbasyonuna yeni fanteziler eklerler. bizden küçük kulüplere yakışan vasıfsız hareketlerin bizim kulüp içinde asla yeri olmamalı.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!