• 1842
  sürekli “unutulma maçlar” adı altında eski maçları yayınlıyor gstv. anlıyorum hem de çok iyi anlıyorum çünkü sayısız unutulmaz maçımız var. başka takımların ne unutulmaz maçları var ne de tvleri. tv’si olan tek takım fb, onların da unutulmaz maç sayısı yirmiyi geçmez.:)

  buna rağmen bazen artık yeter maç istemiyorum iki geyik olsun istiyorum ama bizde de o yok. fb tv’nin yayınlayacak fazla maçı olmadığından beş-altı geyik programı var. tabi bunları zaplarken görüyorum. ara sıra moralim düzelsin diye takıldığım programları oluyor.

  bu programların en zevklileri ressam kılıklı bedri baykam’ın iki kişiyle, hakan ural’ın teke-tek katıldığı programlar. bu geyik programların (tabi tüm programların) iki öznesi var. birincisi galatasaray diğeri hakemler. öyle yorumlar yapıyorlar ki şikayet etsen tamamı 6222’den mahkum olur. çünkü galatasaray’a ve fatih terim’e nefret kusuyorlar. ayrıca onlara göre fenerbahçe mükemmel ama hakemler, hatta nihat abileri onların şampiyon olmasını engellemek için her şeyi yapıyor. bunları söylemeleri bir şey değil ama trajikomik olanı söylediklerine gerçekten inanmaları. ciddi ciddi nihat abilerinin ve hatta fanatik hakem yöneticisi oğuz sarvan’ın aleyhlerine karar verdiğine inanıyorlar.

  bırakalım onlar nefret bataklığında debelenip dursunlar biz asıl konumuza dönelim. biz kahve muhabbetini çok severiz. genlerimize işlemiş adeta. bu nedenle gstv’de de ara sıra geyik muhabbeti istiyorum. eski futbolcularımız ve yöneticilerimizden mi dersiniz yoksa galatasaraylı sanatçı ve taraftarlarımızdan mı dersiniz oluşturulacak iki-üç grupla geyik muhabbeti yapan programlar olsa örneğin aspor’da emre bol’u, okan koç’u, beyaz tv’de üşütükleri izlemek zorunda kalmayız. program saati de tam akşam 21.00’da olmalı.

  maç öncesi ve sonu programları yapılıyor ama yetersiz çünkü maç öncesi ve sonu ya yollarda oluyoruz ya da statta. biz diğer zamanlar için istiyoruz o programları.
 • 1843
  tv yayın hayatını sonlandırması ve sadece youtube vb. platformlar üzerinden butik genel geçer yayınlar yapmalılar. galatasaraylı olup kaliteli içerik üreten youtuberları da sürece katarak belki dönem dönem onlara da program sağlayabilirler. özellikle uluslararasi klüp ve oyuncular ile söyleşiler programlar düzenleyerek çalışabilirler. sadece münferit olarak bizim klübün unsurlarına değil icin de olduğumuz her spor dalına ait kaliteli içerik üretimine yönelmeliler. örneğin, bugün lille klübü çok iyi bir planlama yapıyor. gundem lille. bu klüp ile ilgili bir kısa program yapıp, sportif direktörü , başkanı kimse klüp yönetimi yapısı, transfer yaklaşımı, yönetim kadrosunun geçmişi cv'si üzerine çalışmalar yaparak yayınlayabilirler. keza mevcut oyuncular üzerinden gercek hikayeleri anlatan kısa eğlenceli anime/çizgi filmler üretebilirler. bu mevcut taraftarı çekeceği gibi youtube'da gezen çocukları da çekebilir (örneğin hagi). eski maçları yayınlamak için kanala ihtiyacımız yok youtube'ın her yerinde eski maçlar var. sözlüğümüzde bile arşivi kuvvetli birkaç kişi mutlaka vardır. sonuc olarak sadece galatasaray'ı anlatan değil galatasaray'a katkı sağlayacak bir kanal istiyorum ben.