• 1787
  taraftar ile bütünleşememiş olan, kulübümüzün kanalıdır.

  ne kadar doğru bir haberdir bilemem ama gerçekse kanalın uydudaki hayatı zora girecek gibi görünüyor. ama bu sözleşmeden kurtulunması durumunda turksat üzerinden ücretsiz yayına da başlayabilir. takımımızdaki yıldız oyuncular ağırlıklı programlar yaparlarsa sponsorlar üzerinden iyi gelir elde edilebilir. bakalım neler olacak.

  --- alıntı ---
  digitürk, 19.07.2019 tarihinden itibaren gs tv ile sözleşme yenilemeyeceğini kulübe bildirdi. gs tv, yarından itibaren digitürk platformunda yer almayacak.

  --- alıntı ---

  https://twitter.com/...842144312860673?s=20
 • 1789
  daha az canlı yayın ile dijital platformlardan yapılacak yayınlar ile yayın hayatına devam etmesi gereken kulüp televizyonu. digiturk platformunda yer almak için senelik 330.000 usd katılım payı ödeniyormuş. mevcut personele iş kaybı yaşatmadan, arada yapılacak canlı yayınlar ile katılım payını kanal bütçesi gibi kullanabiliriz. neredeyse herkesin elinde akıllı bir telefon mevcut. maç günleri dışında televizyon bile izlemeyen taraftara sosyal medyadan ulaşmak zor değil.
 • 1791
  artık taraftarların %80'i belki daha fazlası sosyal medyayı aktif şekilde kullanıyor ve bu yönde kendini ayarlayıp yayınlar yapması gereken kulüp televizyonu. ben eminim ki kimse şampiyonluk kutlamaları dışında açıp da gs tv izlemiyordur bu sözlükte. taraftara ulaşmak da artık çok kolay ve maliyeti daha azaldı. televizyon olarak sosyal medyayı kullanması ve mümkünse taraftara daha çok yer veren bir yapıya bürünmesi gerekiyor.
 • 1793
  didgiturk’ü protesto ederek (ve bunu açıkça yayınlayıp) platformdan çıkması ve en kısa zamanda turkcell tv platformuna girmesi gerekir gstv’nin. turkcell tv’nin, internet üzerinden yayın yaptığı için çok daha ucuz bir platform olduğunu düşünüyorum. üstelik bütün digiturk kutularını iade ederiz. böylece buradan da büyük oranda kaybı olur beins’in.

  bunlara asla boyun eğmemeli, galatasaray’ın türkiye demek olduğunu kafalarına vura vura anlatmalıyız.

  ekleme: digiturk abonelerinin haber programları dışında en fazla izlediği kanaldır. evet en fazla izlediği kanal gstv’dir. son zamanlarda yayın kalitesini de bir hayli yükseltmiştir.