• 91
  tribünlerin bu sezonki durumundan çok hoşnutsuzum.
  bilhassa dün gösterilen performans inanılır gibi değil.
  (bkz: 16 şubat 2020 galatasaray yeni malatyaspor maçı)

  yahu bizim tezahüratımız kalmadı mı?
  bildiri yayınlayan oluşumun amigoları ne iş yapar?
  neden takımın testosteron seviyelerini yukarı çekecek bir desteğimiz yok?

  bu takımın son haftalara girerken ateşleyici bir taraftar gücüne ihtiyacı var. arena'da "cimbom gol gol gol" neden ihtiyacımız olan dakikalarda yankılanmıyor?

  kendimize, tribünlerimize çeki düzen vermemiz lazım.
  çok pasifiz.
 • 92
  yeni beste çıkarma frekansını iki üç senede bire kadar falan düşürmüş olan tribün. arenanın ilk maçlarından biri ile son oynanmış maçlardan birinin tribün kayıtlarını yan yana koyup dinleyince aralarında 10 sene olmasına rağmen hangisinin eski hangisinin yeni olduğunu anlamak için maçın sonlarının gelip ibrahim erkal mı nevizade geceleri mi söylendiğini beklemek gerekiyor.

  bu gerçekten korkunç bir durum. çözümü var mı dersen o da çok net değil. bu işi sahiplenen, kafa yoran insanların biraz dert edinmesi gerekiyor bunu...
 • 93
  sorun beste çıkmaması değil, sorun aynı bestelerin tercih edilmesi. tribün bir çok beste çıkartıyor. bunu en güzel örneği amatör şube maçlarında özellikle voleybol maçlarına gelirseniz görürsünüz. her sene en az 2-3 beste çıkıyor. ama stadda söylenip söylenmemesi ayrı bir tercih sebebi. misal adanmış hayatların umudu bestesi 2 senedir söyleniyor ama en az 5-6 senesi-geçmişi var.
 • 94
  16 şubat 2020 galatasaray yeni malatyaspor maçı özelinde çok kötüydü. fener puan kaybetmiş, kazanırsak 6 maçlık galibiyet serisi yakalayacağız ve kadıköy deplasmanı öncesinde puan farkını 4'e yükselteceğiz, ama tribünler tek kelimeyle suspustu. ne adam gibi rakip/hakem ıslıklandı ne ataklarda, kornerlerde takımı motive edici tezahürat yapıldı. blok 417 bile rerere rarara girişi yapmadı. maçın gerginliğinden hariç bir konu olduğunu düşünüyorum. geçenlerde twitter'da yine saçma sapan bizim tribün gerçek tribün, sizin tribün anca 5 dakika bağırsın minvalinde saçma bir tartışma yaşandı. bu durum bazı sıkıntılı sonuçlar yaratmış olabilir.