• 14
  teknik bir ekip olduğunu düşünmediğim teknik ekip. fatih hocanın sözünün üstüne söz söylemeye cesaretleri olduğunu da düşünmüyorum. hiçbirisinin de bizden ayrılıp bir anadolu takımında başarılı işler yapabileceğini de düşünmüyorum.

  bizle şampiyonluk mücadelesi veren takımlarda antrenörken teknik direktörlüğe geçiş yaparak başarılı olan tamer tuna, erol bulut gibi bi çırpıda insanın aklına gelen isimler var. keşke bizde de böyle olsa.

  beşiktaşın şampiyon olduğu senelerde tamer tuna ve şenol güneşle defalarca hararetli hararetli tartışırlardı. bizde mümkün mü böyle birşey? akıl akıldan üstündür.
 • 16
  fatih hocanın üçüncü ve dördüncü döneminde bizi dört kere şampiyonluğa, hatırlayamadığım kadar türkiye kupası ve süper kupa şampiyonluğuna ve şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkaran teknik ekip. bu kadar başarılı olan bir organizasyonu garip kıyaslamalar ve isteklerle eleştirmek çok garip.

  teknik ekiplerin teknik direktör yetiştirmek gibi bir görevi yoktur. başarılı olmak gibi bir görevi vardır. fatih hocanın ekibi de bunu benzersiz bir şekilde yerine getirtiyor. gerisi laf-ü güzaf.