• 8745
    bir kısmı maalesef galatasaray’ı top tier kulüp zannetmekte. ona çöp, buna galatasaray seviyesinde değil gibi enteresan yakıştırmalar yapan bir güruh ortaya çıktı.

    ciddi anlamda söylüyorum, uefa kupası aldığımız dönemde internet olsa ne fatih hoca kalırdı ne bülent korkmaz. eminim hagi’ye bile, barça’da real’de tutunamamış adamı alıyoruz. romario’yu almamız lazım diyenler filan çıkardı.

    galatasaray’ın iyi oyuncular almakla beraber yetiştireceği ve para kazanacağı futbolculara yönelmesi gerekli. senin manchester united gibi 100’lerce milyon euro harcayabilecek kapasiten yok. sevilla bile 20 milyon euro’ya senin oyuncunu ayartabiliyor.

    ona buna çöp dememiz için gereken önce bu takımların finansal gücüne yaklaşmak ki ben imkansız olarak görüyorum hele ki bu döviz kurlarında ya da doğru yatırımlar yapıp, oyuncu geliştirip, iyi paralara satarak mali gücümüzü iyileştirmek.

    gerçi boşa konuşuyorum ama bu mantalite ile bu takımın sadece belli dönemlerde kısa süreli başarıları gelebilir o da gelebilirse. gerçi uefa grubundan yenilgisiz çıkan takımın yarısı çöptü.
App Store'dan indirin Google Play'den alın