• 8291
    derbiden beri yazıyorum sözlüğe, “taraftarı göreceğiz.” diye. stada gelen herkesin tek tek alnından öpüyorum. hem böyle bir akşamda takımın yanında olmaları hem tribün dersi vermeleri hem de marsilya’yı unutmamış olmaları çok özeldi. hoca gibi tribün de maça çalışmış resmen. içinde bulunmaktan hem inanılmaz keyif aldım hem de çok büyük gurur duydum. hepimizin ayağına, yüreğine, ses tellerine sağlık.

    (bkz: 25 kasım 2021 galatasaray marsilya maçı)
  • 8292
    lokomotiv moskova maçından başlayarak stada giden herkesin ağzına sağlık demek istiyorum. o maçtan beri inanılmaz bir taraftar var tribünde.
    aslına bakarsanız galatasaray taraftarı takımıyla beraber kükrer. takım kötüyse ''lay lay lay lay şanlı galaaaatasaray'' moduna girer. ısıran, rakibi boğan bir takım olduğunda gösterir gerçek potansiyelini. buradan bile anlayabilirsiniz aslında takımın stada giden taraftarı memnun ettiğini. hoş sosyal medya taraftarları umut veren bir yapılanmayı bir türlü görmek istemiyor ama mühim değil. önemli olan stada giden taraftarlar zaten, o zorlu arena yolunda ayaklarına taş değmesin.