• 7489
  "takımımızın bizi desteklemesini istiyorum" dediğinde anında gelip desteklesinler...

  "takımımızın ekonomik anlamda düze çıkması için taraftarımıza da büyük bir iş düşüyor" dediğinde gelsin maddi anlamda her şeyini versinler...

  "bize inanmaları lazım" dediğinde, sonuna kadar inansınlar...

  .
  .
  .

  daha bir sürü örnek verilebilir.

  şimdi benim bu hususta anlayamadığım bir şey var; ulan madem biz herkes için her şeyi yapıyoruz, niye kimse bizim için bir kez bile bir şey yapmıyor?

  belhanda taraftara küfrediyor, bize kimse küfredemez deyip kadro dışı kalmasını beklerken, hooopp bir sonraki hafta ilk 11'de yer alıyor ve teknik edip sonuna kadar sahipleniyor. oyuncusu ya taraftar kim ki?

  selçuk inan yıllardır futbolu bırakmış, artık oynamasın diyoruz ama sonra bir bakıyoruz bir sonraki maçta bizlerle alay edermişcesine sahaya sürülüyor. evlat ya, taraftar kim ki?

  genç oyuncular oynasın, kanatlarımız hızlı oyunculardan kurulu olsun diyoruz, sonra bir bakıyoruz 32 ve 33'lük adamlar alınıyor. e tabi biz bir şey bilmiyoruz.

  bu takımın sorunu taktik ve sistem yetersizliği diyoruz ama ocak'tan tutun ffp'ye kadar türlü türlü bahaneler sıralanıyor ve taraftar yine haksız oluyor.

  yav tamam bizde her şeyi bildiğimizi iddia etmiyoruz ama bir kerede bizi dinleyin be arkadaş.

  arda turan bu takıma kapağı atmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. gelmesin diyoruz, takım içi huzursuzluk yaşanacak diyoruz, floryadaki yazıyı hatırlatıyoruz, siyasetle içli dışlı olduğunu söylüyoruz, ulan her şeyi geç kaç yıldır doğru düzgün forma giymediğini anlatmaya çalışıyoruz ama bizi dinleyen yok. bizi dinlemeyen kişilerin en başında fatih terim geliyor. e be fatih terim, en zor zamanlarında biz sana sahip çıkmadık mı? 1-2-3-4... her zaman sahip çıktık. son gidişinde galatasaray düşmanlarıyla kol kola girmeni bile sineye çektik. şimdi bazıları çıkacak ve "ama siizzz nankörsünüz, fatih terim ne derse o" diyecek ve bizi fatih terim düşmanı ilan edecek. 9 yılda 8 şampiyonluk kazandırdı, uefa kupasını aldı, daha nice kupalar kazandırdı bunları bizde biliyoruz ve boşuna imparator demiyoruz ama yaptığı bütün yanlışlara da eyvallah çekmek galatasaraylılık değildir. bir el öpme, iki sarılmayla galatasaray değerlerini yok edemeyiz arkadaşlar.

  bide şu taraftar grupları var ya beni benden alıyor..

  30 milyon galatasaray taraftarının sesi, nasıl oluyor da biatçı sucuk ekmekçiler oluyor? yahu siz kimsiniz? stada beleş gir, birilerini savunmak için para al, bir sözle herkesi sat... sonra galatasaray değerleri öyle mi? yazıklar olsun.

  en çok da neye üzülüyorum biliyor musunuz?

  sahada hiç hak etmeği halde milyonlar kazanan bazı futbolcular, kenarda milyoncukları cebe indiren teknik ekip, zorda kaldığında takıma gelip milyoncukları koparan evlatlar, çıkarı olmadan desteklemeyen saçma sapan taraftar grubu... her şey galatasaray için deyip bir güzel kazıklarlar herkesi. gerçek galatasaraylılar ise "galatasaray sevgisi" üzerinden bir güzel kazıklanıyor. sen kalk bazı yerlerden kıs, hatta borç harçla gidip galatasaray forması al kimin için? galatasaray'ın evladı 33'lük arda'nın dakikalık şarabı için.

  işin kötü yanı da şu; arda, gerçek galatasaraylı oluyor, gerçek galatasaraylılar ise seyirci.