• 7214
  daha önce çokça dile getirilmiştir ancak, oyuncu değerlendirirken veya isterken bence eski oyuncularımızı sürekli söylememeliyiz. daha net ifadeler kullanmalıyız. misal yıllardır melo gibi bir oyuncu ifadesi var. çok muğlak bir ifade. onun yerine sahada ne yapmasını istediğimizi yazmamız daha yerinde olur. öbür türlü oyunculara gereksiz bir sorumluluk yükleniyor.
 • 7215
  daha önce de değindiğim üzere tam parçalı ve forma kültürü konularında bilinçlenmesi gerektiğini düşündüğüm taraftardır. nitekim galatasaray gibi köklü kulüplerin tarihlerine sahip çıkması çok ama çok önemli, bunun yolu da taraftardan geçmektedir.

  (bkz: galatasaray formaları/#2378286)
  (bkz: tam parçalı/@azmimertcelik)
  (bkz: forma kültürü/#2642387)
 • 7217
  spiker 19-20 gol kralı vedat muriqi diyor. adamlar 20 dakikada üç penaltı kazanıyor. emre belözoğlu hakem eskortluğunda fuck off çekiyor. eski fb yöneticisi nihat özdemir tff başkanı oluyor, ki bir önceki başkan bjk eski başkanıydı.

  sonra burada galatasaraylı kardeşim, bir diğer galatasaraylı'ya laf ediyor bilmem ne. sonra fatih terim de gider, başkan da gider, oyuncu da gider, şampiyonluk da gider. atı alan üsküdar'ı geçiyor beyler, uyandırayım.
 • 7218
  kendine gelmesi gereken taraftar. ırkçı bir tosunun kaptanlığını yaptığı takım 20 dakikada 3 penaltı kazanıyor. aynı şahıs hakemin dibinde küfür ediyor. yayıncı kuruluşun spikeri süper lig 2019-2020 sezonunun gol kralını ilk maçtan ilan ediyor. fenerbahçe'nin eski 2. başkanı federasyon başkanı oluyor. sosyal medyada galatasaray' a organize şekilde saldırılıyor. türk futbol tarihinin en büyük teknik direktörü fatih terim devre dışı bırakılmak isteniyor. insanlık onurundan nasibini almamış kişiler hasan şaş'a en aşağılık küfürleri ediyor ve hasan şaş hiç tepki vermemesine rağmen sosyal medyada linç ediliyor ve bazı mahluklar alkışlıyor. daha yazacak çok şey var ama biraz daha yazarsam klavyeye kusacağım. ne olup bittiğinin farkında olan kardeşlerime diyecek bir şeyim yok. fakat bütün bunlar olurken galatasaray'a zarar veren davranışlarda bulunanları uyaralım. uyarılara rağmen aynı tavırlara devam ediyorlarsa bilinki dertleri galatasaray değildir. bu kadar net konuşuyorum.