• 7179
  11 ağustos 2019 fiorentina maçından sonra moral motivasyonu kırılmış taraftardır. iki gündür hem sözlükte hem sosyal medyada takıma, hocaya, futbolculara, yönetime ( özellikle albayraka ) yoğun sitem ve eleştiri yazıları okuyorum. büyük çoğunluğuna katılıyorum. en çok desteklediğim eleştiri plansızlık. gerçekten ben artık herhangi bir planımızın olmadığına inanıyorum. doğaçlama gidiyoruz. neyse benim taraftara söyleyeceklerim başka bir şey var.

  eğer ki fiorentina maçında iyi sinyaller vermiş olsaydık yada fiorentina zayıf performans gösterseydi üzerinede berabere falan bitirebilseydik bugün fernando’nun yerini niye dolduramadık, iki yıldır düzgün santrafor alamadık, sahada belli bir planımız yok, albayrak transferden ne anlar gibi eleştriler cılız bir şekilde dillendirilirdi. hatta falcao ve olası orta saha transferi ile ilgili albayrak’a methiyeler düzülürdü.

  allahtan fiorentina sağlam oynadıda bütün defolarımızı açığa çıkardı. çıkan bu defolar bazı taraftarlarda büyük ölçüde karamsarlığa neden oldu. bir ay önce avrupada başarıdan söz edilirken iki gündür avrupada elek yapar gönderirler muhabbetine geldik.

  lütfen karamsarlığa kapılmayın. daha sezon açılmadı. bu köprünün altından daha çok su akar. takımın potansiyeli daha bir şey gösteremese bile geçen senenin üzerinde. olası forvet ve orta saha takviyesiyle bu takım daha iyi yerlere gelecektir.
 • 7180
  bir kısmı gerçekten illallah ettirmiştir. fatih hocamızın fiorentinayla olan bağından dem vurup orda kalabilirsin sakın gelme diyeni mi ararsın, galatasaray' da kalacaksa kendini geliştirmesi lazım diyeni mi ararsın. hocamızla öyle içi boş argümanlarla uğraşıyorlar ki delirmemek elde değil.

  lanet olsun nerden oynandı o fiorentina maçı.
 • 7182
  bu gruptaki insanların istisnasız her bir bireyi kendini "en galatasaraylı" sanıyor.

  "yönetime sallayana dursun özbek müstahak, siz gerçek galatasaraylı değilsiniz"
  "fatih terim'e sallayanlar gerçekten galatasaraylı değil"
  "siz kimsiniz lan, biz -30 derecede erzurum deplasmanına gitmiş adamlarız"
  "babam 14 sene sabretmiş kupa için siz 10 gün sabredemiyorsunuz, gerçek galatasaraylı değilsiniz"
  "bana gerçek galatasaraylı değil demiş, sen misin en gerçek galatasaraylı? hayır gerçek galatasaraylı benim!"

  vallahi şaşırdım en gerçek galatasaraylı kim. bir tespit edebilirsem, madalya vereceğim.
 • 7183
  kendilerine sakin olmalarını tavsiye ettiğim kitle.

  sakin olun. daha ligin son 5-6 haftasında; bu sefer hangi taraftarsız, yaş ortalaması 35 olan takım puan kaybetse de birileri kasılarak "bakın nasıl kazandık ama" pozları kesse diye bekleyeceğiniz sıkıntılı süreç var önünüzde. tüm strese şimdi girmeyin.

  vasat avrupa takımlarına karşı sahada ne yaptığını bilmez halde dolanacağımız maçları da bekleyebilirsiniz. tercih arabesk taraftarlarımızın tabii.