• 7139
    sürekli olarak medyanın lafıyla gaza gelen taraftarımız.

    ya arkadaş yazmıyım yazmıyım diyorum da birisi bir taş atıyor, falcao 6 alacak 7 alacak. yahu daha 10 gün önce seri gelecek dendiğinde en az 3.5 milyon euro alıyordu seri yabancı medyaya göre. yerlileri saymıyorum bile. sonra açıklandı aaa 2.8 milyon euro. velevki alındı o paralara fikrine göre ister eleştir, istersen iyi iş de. saygı duyarım. ama bi gör yakma ya ortalığı iki kişinin kesin olmayan lafıyla.

    onu geçtim sürekli savurganlık yaptığımıza dair, akıllanmadığımıza dair ithamlar var. yahu yönetim ve hoca geleli 1 yıl 7 ay gibi bir zaman oldu allahınızı severseniz bir kere yönetimin ya da hocanın kılı kırk yarmadan, fahiş maaşlarla oyuncu aldığını gördünüz mü? bir kere ya. neyin savurganlığı?

    daha önce de medya sedat incesu'yu yönetim istifa ettirdi dedi hemen yönetime sallandı, 2 saat sonra hoca yönetimle alakası yok minvalinde açıklama yaptı yine susuldu. yok yönetim toplantısında kavga çıktı dendi yine birşeyler söylendi. sonra yalanlandı, devamında da birşey çıkmadı. vs, vs. böyle uzar gider.

    ama her zaman biz medyanın, muhabirlerin gazıyla 'şu kadar para mı verilir, bunu kim yaptı, nasıl yaptı' gazıyla hareket ediyoruz. evet akıllanmıyoruz, çünkü her delinin attığı taşı çıkarmaya çalışıyoruz. allah aşkına bırakın eğer hata yaparlarsa hoca da yönetim de eleştirin tabiki. ama kesin olmayan haberlerle itham etmeyin, lütfen.