• 6980
  23 mart 2019 galatasaray olağan mali genel kurul'u sonrası acil olarak liseci yavşaklara karşı ayaklanmalıdır.
  biz uyurken sessiz sedasız organize ve planlı şekilde darbe yaptılar.
  açık ve net şekilde tepkisini koymalıdır.

  38 yaşındayım tepkisel bir eylem için sokağa çıkmayalı yıllar oluyor !
  ulan çıkıp gelmeyen beni dünya alem...
 • 6981
  kendimi galatasaray taraftarı olarak tanımlayan kimseden üstün görmüyorum. ilk deplasmanımın üstünden 8 yıl geçti. imkanlarım ölçüsünde tribüncü/taraftar olarak galatasaray'ın hep peşindeydim. yeri geldi engelli basketbol, yeri geldi u16 için deplasmanlar yaptım. yeri geldi kaldırımda yattım, aç gezdim yine de hep armanın peşindeydim. olabildiğince rasyonel olmaya, makul olmaya çalışan biri olarak galatasaray şu hayattaki tek dogmam. bir galatasaray taraftarı olarak diyorum ki: allah bana ömür verdikçe liseli zihniyetin yıkılması için elimden gelen her şeyi yapacağım. öyle inandığım, uğrunda kavga ettiğim bir siyasi görüşüm yok. çok lazımsa siyasi görüşüm olsun, dinim olsun, ülküm olsun. galatasaray'ı bu kan emicilerden kurtarana kadar rahat etmeyeceğim. eğer galatasaray'ın lise ile bağının koptuğunu görmeden ölürsem, gözüm açık gider.
  tanım:galatasaray'ın tek ve gerçek sahibi.
 • 6982
  ilk taşı günahsız olan atsın.

  çok değil 2 ay önce transfer gecikti diye ağıza alınmayacak hakaretlerle mustafa cengiz ve yönetimini topa tutanların bugün isyan etmeye gram hakkı yok. bağırdık, kendimizi yırttık, bunlar pusuda bekliyor, ilk fırsatta kendilerinden olmayan başkanı, yönetimi alaşağı ederler, bunların değirmenine su taşımayın diye. ama popülist, galatasaray gerçeklerinden bihaber, bilinçsiz bir takım taraftarımız bugüne gelinen yolun taşlarını koymaktan imtina etmediler.

  savaştayız dedik, savaşta eleştirinin dozunu ayarlamamız lazım, sabırlı olmamız lazım, kulüp ekonomik olarak ilk kez ışık görüyoruz, bu yönetimi transfere feda etmeyelim dedik. dinletemedik.

  evet sevgili arkadaşlar, açık açık söylüyordunuz, istifa istiyordunuz. buyrun yönetim devrildi. yeni yönetimle 1 temmuz’dan itibaren ronaldo’larla, messi’lerle, kampa ilk günden katılan über transferlerle başarıdan başarıya koşar artık galatasaray.

  evet sevgili arkadaşlar, #transferyoksayönetimistifa. helal, süper, devam.
 • 6983
  bi süre sıksalar dişlerini, gitmeseler maçlara. 1000 kişiyi bulamayan stadı bi görse şu liseciler... ama senelerdir anlatamadık şunu. kötü gün taraftarı romantizmi yaptınız hep. bi de bizleri suçladınız. biz ki dedik seviyoruz, zor olanı yapıyoruz, gem vurup uzak kalıyoruz diye. bugünlerde sizin de payınız var. ama geç değil. azıcık aklınızı kullanın. kendinizi kullandırtmayın.
 • 6985
  23 mart 2019 gecesi itibari ile kendisi ile alenen taşak geçilen ve hor görülen güruhtur. o allahın belası lise zihniyetinin karşında durup,
  muhakkak bir şey yapması gerekmektedir.
  ancak en doğru, en akil yolun ne olduğunu bilemiyorum.
  floryaya gidip, yönetim, teknik ekip, hoca, futbolculara sevgi ve destek gösterisinde bulunup; galatasarayın lise değil kendisinin olmasını göstermesi olabilir ilk adım olarak.
  gerçekten bilemiyorum, alt üst oldum resmen. diğer camialar bizimle taşak geçmeye başladı. öyle iğrenç bir durumdayız ki....
  allah sonumuzu hayretsin.
 • 6986
  mevzilerini terketmemesi gereken gruptur. store'lar kazanmamalı ancak türübünlerde ite çakala bırakılmamalıdır. her zafer mücadeleden geçer. bu nedenle savaş alanı olan türübünler ve sokaklar bizimdir. örgütlenmeliyiz. hali hazırda olan bize ait örgütleri güçlendirmeliyiz. savaş zamanında ua tayfa başta olmak üzere barış dönemi nefretlerimizi yeni barışa kadar ertelemeliyiz. ancak bu süreçte ihanet girişiminde bulunacak kişileri ve kurumları da asla affetmemeliyiz. bize ait olanı ancak o zaman koruyabiliriz.
 • 6987
  sarı öküz adlı hikayeyi bir çok kişi bilir. adnan polat'a yapılanlara dur demiş olsaydık bugün olanlar yasanmazdi. ama adnan polat başarısız olunca, üstüne ünal aysal geleceği için bir çoğumuz bunu istedik ve iyi oldu dedik. ve liseci zihniyete istediği zaman ibra etmeyerek başkan devirme hakkını elimizle vermiş olduk. bir forvet transferi için bütün sosyal medya yönetim istifa muhabbetleri ile doldurulursa olacağı budur. ikinci seçimi aslında kazanamayacakti. fakat taraftar sosyal medya aracılığı ile arkasında durdugunu gösterdi. ultraaslan açıklama yaptı. aynı taraftar 6 ay sonra istifa laflarını edince, ellerine koz vermiş olduk. eğer devrim yapılacaksa taraftar grupları çağrı yapsın ve iade-i itibar yapılana kadar hiç kimse maçlara gitmeyecek densin. bir nevi grev gibi. iki üç hafta hele de şampiyonluk yarışı olmasına rağmen stad içinde protokol dışında taraftar olmayınca görürüm ben onları. hak verilmez alınır. oda söylemle değil eylemle olur.
 • 6989
  23 mart 2019 tarihli mustafa cengiz ve yönetiminin idari yönden ibra edilmemesi sonrası bir çok taraftar gerek burada, gerek başka sosyal medya mecralarında haklı bir isyana ve “yangın”a başlamış vaziyette. destekliyorum. ibrasızlık kararı kaos projesidir, işlerin iyiye gitmeye başladığı şu günlerde, karşımıza hükümet destekli bir başakşehir’i dan diye koymuşlarken, tüm camianın kenetlenmesi gerekirdi.

  ancak! “galatasaylılığımı askıya alırım” “galatasaraydan soğurum” “taraftar olmazsa zaten kulüp biter” gibi beylik laflar etmeyin, ettirmeyin! sonuna kadar mücadele edeceğiz ve taraftarın kulübün içine nüfuz etmesi için ne gerekiyorsa yapacağız. siz soğursanız, askıya alırsanız sevdanızı ben burdan şunu anlarım “nasılsa birileri uğraşır, işler yoluna girince biz tekrar galatasaraylı oluruz”

  şundan emin olabilirsiniz, galatasaray’a hiç bir şey olmaz. sizle de sizsiz de. kimse vazgeçmesin sevdasından. sesinizi yükseltin, üşenmeyin ve korkmayın. toplu hareket edelim. protestoysa protesto, ambargoysa ambargo. bu kulüp hepimizin.

  tanım: dünyanın takımını en güzel seven taraftarı.