• 6866
  sakin ola ola artık bir yerlerine kadar gelmiş olan taraftar grubu.

  yaz döneminde de sakin olduk, yönetim her şeyi eline yüzüne bulaştırdı. tarihin en kolay şampiyonlar ligi gruplarından birinde, başkaları sayesinde ancak üçüncü olabildik. ligde beşiktaş ve fenerbahçe'nin esamesi okunmazken başakşehir'in saçma sapan 6 puan gerisinde ilk yarıyı bitirdik.

  ara transfer dönemi dediler, taraftarı oyalayıp günü kurtardılar ama yaşanan rezaletlerin ardı arkası kesilmiyor. bu transferlerin kampa yetiştirilmesi lazımdı kampa. olur da forvet alırsak bir de takıma uyum sağlamasını mı bekleyeceğiz? neyse alalım da bir ömür bekleriz uyum sağlamasını ya.
 • 6867
  takımı şampiyon olamaz ise yönetimin o övünerek bahsettikleri vergi ve oyuncu(!) ödemelerini yapamayacağının ve satabileceği oyuncu da bulmakta zorluk çekeceğini aklının kenarında tutması gereken topluluktur. kaynak yaratma konusunda pek mahir olmadıkları ortada. kim şampiyon olursa toz pembe diğerleri yıkıldı, battı edebiyatı yapılıyor. bunu bozacak bir yapılanmaya hala gidilmedi.
 • 6869
  ligde yönetimine etki eden tek taraftardır. defa kez de bu kanıtlanmıştır gerçekten farkındalık seviyesi en yüksek taraftar grubudur en son mehmet demirkol’dan duymuştum galatasaray’ı taraftar yönetiyor gibisinden, çünkü tepkileri be destekleri çok doğru yolda veriyoruz bir kez daha gurur duydum.