• 6670
    şampiyonluktan, üstelik kasım ayında, ümidini kesip de bunu 8 kasım 2018 pfdk kararlarına bağlayanların içinde yer aldığı, milyonlarca kişiden oluşan grup.

    daha kasım'ın başında, ligin 11. haftasındayız. çıkıp şampiyonluk zor, şampiyonluk gitti laga lugaları yapmak kimseye hiçbir şey kazandırmaz. üstelik bu yorumları yapmak, altına sebep sıralamak vs. dünyanın en kolay işi şu an. son 6 hafta hocasız şampiyon olan galatasaray'ı, rakibinin sahasında kupa kaldıran galatasaray'ı falan sıralamaya gerek yok; tüm bu destanların takımı galatasaray'ı anlayamamış, %100 galatasaraylı olamamış adam cümlesi bunlar. umudunu kesen, gamlı baykuş düşüncelerini kendine saklasın, boş boş yorumlar yapıp da tff ve kurumlarının değirmenine su taşımasın.

    her zaman olduğu gibi inananlar ve inandığı için ne olursa olsun mücadele etmeye devam edenler kazanacak. her savaşta, her zaferde boş konuşan, işe yaramayan lakırdılarla huzur bozanlar olmuştur tarih boyunca. allah'ın izniyle mayıs ayında zaferlerimize yenisini eklediğimizde, 8 kasım'da verilen bu kararlar, şampiyonluk hikayesinin bir parçası ve hatta teması olmaktan ileri gitmeyecek.