• 6239
    bazılarının ülke yanarken birlik olalım gardaşım her şeyi eleştirmeyin cumhurbaşganımıza sahip çıkalım birlik olalım diyen %50lik kesimden farkı yoktur. fikir belirtmek suç oldu tudor'u eleştirme destek ol, belhanda saçma sapan kırmızı gördü eleştirme destek ol, he oldu fikirlerimizi söyleyemeyeceğiz he sizin bu saçma düşünceniz yüzünden. adam dakika 90ken saçma sapan kırmızı görsün eleştirmeyin hakem takmış falan. pardon amariganın oyunları.
  • 6241
    bir donemin efsane toplulugu ve turkiyedeki cogunluk olmasina ragmen ne yazikki takima destek vermekten uzaklasan gruptur. mac oynanirken futbolcu isliklamalar, teknik direktorlere sabir gostermemeler, altyapisindan cikan futbolculara bile tahamulsuzluk... bu liste uzar gider. ne yazikki artik takimina destek olan, sahip cikan, moral kaynagi olan gruptan takima baski yapan gruba evrilmektedir.

    beni en cok uzen sey ise son senelerde takima mac esnasinda itici guc gorevini ustlenmeyi birakmis olmalaridir. eskiden televizyonda mac izlerken taraftarimizi duymak icin sesi son ses acardim ancak artik taraftarimizdan sadece isliklama ya da ciliz destekler duymaktayiz.

    türkiyenin oncu gucu, vizyoner takiminin taraftari olarak bizlere birlik olmak ve takimimizi ne pahasina olursa olsun desteklemek duser dusuncesindeyim. bizler en azindan sozluk yazarlari olarak ortak sevgimiz ilgimiz galatasarayimiz icin destekleyici yapici olalim, yazdigimiz yorumlari bir suzgecten gecirelim ve sonuc odakli yorumlardan kacinalim.