• 6208
    gs store için #yellowfriday hashtagi açılmış ve bir sinerji oluşturuluyorken ürünlerin kötülüğünden, adiliğinden bahseden entry'ler giren ve tweetler atanı bence ya kötü niyetlidir ya da yaptığı şeyin tam olarak farkında değildir.

    biz de biliyoruz mağazaların istediğimiz kalitede ürünlerle istediğimiz seviyede yönetilmediğini. bunu sürekli yazıyoruz ve ümit ederim değiştiririz. lakin konu maddi destek, başkanın çağrısı ve kenetlenme iken olumsuz şeyler yazmak kimin işine gelir? neye hizmet etmektir? mağazalarda kötü ürün varsa iyi ürün de var. pahalı ürün varsa ucuz ürün de var. asgari ücret alan insanlar anahtarlık, silgi bile olsa almak için çabalarken buraya girip ürünler şöyle kötü, mağazalar böyle adi yazmak nedir???

    hiç mi kaliteli ürün yok gs gstore'da? sevginin peşinde atkı, anahtarlık, kalem, bileklik, silgi bile olsa alamaz mısın? kusura bakmayın ama burası galatasaray için var. oluşturulan kenetlenmeyi yıkmak için değil! bizim arkamızda doğuş, ülker, koç, acıbadem yok! taraftarım diyen herkes karınca misali imkanı çerçevesinde yangına su taşımalı. imkanı hiç olmayan da gönül desteğini vermeli.