• 3033
  şu an tüm ürünlerde (nike hariç) bir ürün alana ikinci ürünü aldığında yüzde 50 indirim kampanyası var. ne zamana kadar sürer bilmiyorum. en basit ürünlerde bile geçerli. misal 20 liraya dergi, 20 liraya da anahtarlık aldın. anahtarlık 10 liraya düşüyor.

  ayrıca son retro serisini çok beğendim ama 180 lira biraz pahalı olmuş. millet ona vereceğine üstüne biraz daha katar yeni sezon forması alır.

  bu retro olayının devamını bekliyorum. 93-94 show tv li dönem olabilir mesela.
 • 3035
  türkiye çapında taraftarı olan bir kulübün magazalar zinciridir. bu taraftarlar arasında zenginler olduğu kadar orta ve alt sınıf insanların da olduğunun farkına varmalı ve bir an önce o kesimlere de hitap eden ürünler çıkarmalıdır ve magaza sayısını da artırmalıdır. bu insanlar gidip pazardan forma vs alacağına galatasaray store dan alsınlar. ama adam asgari ücret alırken o fiyatlara nasıl ürün alsın?
 • 3036
  eğer müşteriye düzgün hitap edebilirse, 30 milyonuvaşkın bir müşteri kitlesi olan ve piyasadaki şirketlere göre çok büyük bir avantajı olan hazır giyim markamız.

  ama gel gör ki bir arkadaşına yolbaşı hediyesi almak isteyen öğrenci koton, de facto, colin’s gibi markaları tercih edip 70-100 lira bandında istediği hediyeyi temin edebilirken gs store’da aradığını bulması ve bulduğunun fiyatı maalesef uygun olmamaktadır.

  sürümden kazanmanın çok kolay olduğu bir sektör ama butik üretim yapar gibi satış yapıyor.

  düz siyah tişört için maalesef 60 verilmez. ha verilirse de 2 yıkama sonrası pijama üstü olmasını kimse istemez.

  ikinci ürüne %50 yapılacağına, şu başlık doğru düzgün incelense son 2 yolluk sportif başarılar ile ciro rekorları kırılabilirdi ama ne eksik?

  müşterinin ne istediğini bilmek, anlamak, uygulamak.
 • 3037
  gündelik hayatta giyebileceğim şıklıkta ürün üretmiyorlar çoğu antrenman ürünü tarzında bunun haricinde 200-250 ₺’ye de facto-lc waikiki kalitesinde ürün satıyorlar. normalde 80-90 lira edecek ürünü o fiyattan satarsanız zarar etmeye devam edersiniz bana kalırsa türk telekom arena haricinde bütün türkiye’de ki mağazalarını kapatarak internetten satış yapmalılar ve uygun fiyattan satmalılar. ne zaman gs store’a gitsem mağaza bomboş maksimum 1-2 müşteri var içeride dediğim olayı yaparlarsa hem kira hem eleman ücreti hem elektrik gibi giderlerden kurtulurlar.
 • 3039
  içerisinin dolu olduğu halde içerisinde çok az ürün olan resmi alışveriş mağazamız. sürekli aynı malzemeler. atkı,bere, thırt. futbolcuların antreman ya da ısınma sırasında giydiği kıyafetler ya yok ya da çok geç getiriliyor.

  taraftar da seyirci de kulübe katkı sağlamak için elinden geleni yapıyor. ancak bu süreç uzun zamandır yönetilemiyor.