• 2847
  her sene olduğu gibi bu sene de başarıyı paraya dönüştürecek hamleleri atamadılar. ya atletten bozma beyaz tshirt üstüne saçma sapan bir baskı yapıyorlar ya da kesimi kötü giyince üstünde kötü duran siyah tshirte baskı yapıyolar. bir de "bu sene moruz alayına koruz " kafasından kurtulmaları gerek. her tshirtle mesaj vermek zorunda değiliz. yap vişneye çalan koyuca kırmızı tshirt koy ortaya bi aslan yeter, altına pençele aslanım, kükresen yeter aslanım yazmaya ne gerek var.
  daha basit ve daha şık tasarımların gelmesi lazım. insanlar alsın işe, okula giderken giyebilsin.
  bu durum yıllardır böyle bi el atın artık şu konuya.
 • 2849
  belirli bir yaşın üstünde iş güç sahibi insanların günlük hayatta ya da işe giderken giyebileceği bir gömlek bile olmayan kulüp mağazası. tamam yaşımız küçükken beşi bir yerde tişörtü ve o tarz göndermeli tişörtleri giyiyorduk ama yeter. şampiyon olduğumuz günün sonrası ise giderken güzel bir gs arması olan gömlek giymek hakkımız değil mi.
 • 2851
  cok basit olay, psg nike ile anlasti dunya'da ismini cismini urunlerini daha cok basit halde pazarladi.

  biz halen pazar kalitesi ile birseyler uretmeye calisip satmaya calisiyoruz, kimse kusura bakmasin ama nike harici ve metin oktay parcalisi harici hic birsey sahibi degilim, gs store mallari cok kalitesiz hatta gereginden fazla gereksiz urun var.

  neyse ki avrupa'da cogu spor giyim magazalarinda bizim formalarimiz urunlerimiz var ama cok kisitli, gonul istiyor bunu daha cok cogultmak.

  edit: konumuz t-shirt felan.
 • 2852
  maalesef iyi organize olamadıklarını düşündüğüm mağazalar zincirimiz, öncelikle yeterlilik konusunda sıkıntılılar şampiyon olduğumuz günlerde bile forma bulma konusunda ciddi sıkıntı var, ürün çeşitliliği de ayrı bir sıkıntı her yaşa hitap eden ürün maalesef yok, yıllardır aynı mantıkta üretilen üstü baskılı tshirt mevzusunun yanına etkileyici bir ürün koyamadılar.

  türkiye’nin her yerine yayılmış başka bir mağaza zinciriyle anlaşmalar yapıp daha yaygın bir satış ağı kurmalıyız ve farklı ürünler üstünde kafa yormalıyız, şampiyonluk geliyor insanlar ürün alma hevesinde fakat bir türlü içine sinen alışverişi yapamıyor. umarım gün gelir bu işi de çözeriz
 • 2853
  başakşehir maçının dört gün öncesinden itibaren bugün dahil baktığım üç mağazasında ve internet satışında forma olmayan dükkan.

  evet, yanlış duymadık, şampiyon olduk ve forma satmıyorlar.

  hadi yeni forma çıktı, eskisi yok, desen, o da yok.

  tekrar edeyim, şampiyon olduk, forma satmıyorlar.

  tahminen şampiyonluk coşkusu geçtikten 2-3 hafta sonra formalar gelir, o zaman da ben çoktan, aman sonra alırım moduna girmiş olurum.

  konsept olarak 1950'lerdeki sümerbank mağazaları veya komunist ülkelerdeki dükkanlar stilinde bir kafaya sahip mekan. yönetenlerin kafa yapısını çok iyi gösteriyor.

  bir de "onu yapan bunu da yaptı":
  (bkz: gstv)
 • 2854
  yukarda bir renkdaşım psg hakkında çok güzel örnek vermiş. bakın benim psg ile alakam yok. sempati bile duymam. ama adamlar jordan (nike) ile anlaşıp öyle güzel bir forma çıkarmışlar ki halısaha da giymek için aldım. neredeyse aldığım günden beridir başka forma giymedim o kadar güzel.

  şimdi gelelim kendi kulübümüze. ya geçen heyecanla gittim ankara kentpark'ta bulunan gsstore'a. iki tane forma alıcam. birine feghouli diğerine linnes yazdırma hayalim var. ulan mağazaya bir girdim forma yok. nasıl ya?? şampiyon olduk beyler. kendinize gelin lütfen ya. forma ile taşması lazım lan oranın. alamadan çıktım tabi doğal olarak. kafadan 400-500 tl arası alışveriş gitti kulübümüz için. ki aynı şeyi yaşayan kaç kişi vardır.

  özetle bir an önce seviye yükseltmesi gereken bölümümüzdür. çoğu alanda gerçekten hep ileri gidiyoruz. kulübümüz nazar değmesin çok iyi yönetiliyor. sadece bu kısım kaldı. store öyle bir hal almalı ki örneğini verdiğim psg durumuna gelmeliyiz. ya psg ne amk ben bu adamlara uyuz olurum hatta para ile başarı yakalamaya çalıştıkları için ama gel gör ki bir adet formalarına sahibim.

  ha ayrıca tshirt tasarımları akıl almaz kötü. az çok giyimine özen gösteren ve giyim kuşam hakkında bilgili olan biri olarak bu yapılan tasarımları ne kadar eleştirsem az. arkadaşlar biraz açın minimalizm okuyun. napıyorsunuz gözünüzü seveyim...