• 2828
    kişisel sebeplerden uzun süredir şu polo t-shirtler ( https://www.gsstore.org/...7-polo-yaka-tee.html ) ve muslera özel ürünleri dışında bir şey almıyordum (forma da dahil). dedim ki gideyim formamı alayım uzun süre sonra (4 yıldızlı parçalı formam yok); store'a gittim l size forma yok. hatta xl dışında hiçbir beden yok. internete baktım; orada da yok. sorun şu; kardeşim senin talebi her daim karşılaman lazım. ya bu sezon forması olacak o storelarda ya da şimdiden yeni sezon formalarını hazır edeceksin. insanlar bir gazla gidiyor sonra eli boş dönüyor. tepkimde haksız mıyım bilmiyorum; ama ankara'nın göbeğinde parçalı bitti yeni sezon temmuz, ağustos gibi gelir lafı bana çok saçma geldi.
  • 2830
    sen ota boka küsüp forma almayacaksın. nedense şampiyonluğun geleceği gün aklına forma almak gelecek. bu takımın 30 milyon taraftarı var. şampiyonluk günü yarısından çoğu forma alıyor. sezon içinde çok güzel kampanyalar oldu 3 al 2 öde gibi. ergen gibi trip yapmayı bırakıp forma alabilirdiniz. hemde dün aradığınız fiyatın yarısına.
    bu aralar gayet güzel işler yapıyorlar ayrıca. dün maçtan sonra bayrak, atkı, tshrt stokları eksiksiz mevcuttu. ellerine sağlık.
  • 2831
    d.a.ö (70) zamanında feci halde sıkıntılı durumdaydı. geçen bir buçuk yılda toparlanma emareleri var. zamanla daha da profesyonelleşecektir. zamanımızda bu bir zorunluluk zaten. küçük bir önerim var ki pek çok kişinin de aynı kanaatte olduğunu sanıyorum; küçük bir aslan figürü ile gündelik hayatta rahatça kullanabileceğimiz polo t shirtler, mevsimine göre kazaklar, montlar tasarlanabilir. us polo'nun atlısı, lacoste'un timsahı gibi. armanın başımızın üstünde yeri var ama her yerde giymek mümkün olamıyor. patronundan çekinirsin giyemezsin, bulunduğun konuma uymaz giyemezsin. bulunduğunuz şehir barbar kaynıyordur sıkıntı olur vs. gerçekleşirse, biz de gündelik hayatta kullanacağımız ürünleri stordan almış oluruz. fena da olmaz.