• 48
  daha aktif kullanılması galatasaray için çok faydalı olacak hesap. neden mi? her ne kadar kabul etmek istemesek de veya küçük görsek de ortada bir gerçek var. twitter'a yeniden dönmeleri ile 12 numara galatasaray aleyhine inanılmaz bir algı kasıyor. ve bu işte profesyonel çalışıyorlar. ne yazık ki yazdıklarına karşılık verecek, galatasaray'ın haklarını koruyacak donanıma sahip herkes bu sözlükte. bizim onlar gibi algıya, yalana, iftiraya ihtiyacımız yok. biz sadece galatasaray'ı savunsak yeter. nasıl olur bilmiyorum ama sosyal medyada daha aktif olarak galatasaray düşmanlarının karşısında sözlükçe dimdik durmalıyız. bu konuda özellikle fikirleri olanları fikirlerini yazmaya davet ediyorum.
 • 49
  buradan kalemi kuvvetli bir ekip belirlenip gündemde algı kasmaya çalışan asalaklara küfür etkisi gösterecek cümlelerle (argo olmayan) müdahelede bulunulabilir. tabii ki de aktif olursa daha fazla galatasaraylı kitleye ulaşarak hem sözlüğümüzün tanınması yönünde hem de şu an fazlasıyla algı kasmaya çalışanlara tokat niteliğinde cevaplarla sağlam etki gösterebilir twitter gibi bir mecrada. en çok istediğim de şu sıralar fatih hoca'nın böyle bir platformun varlığından haberdar olması. umarım sözlüğün twitter hesabı diğer galatasaraylı liseli atışmalarından nemalanan hesaplardan ziyade o güzel sözlük-ü sultani sıfatıyla büyük bir kitle oluşturup kuşları susturur.
 • 50
  ne kadar zor olsa da birilerinin artık taşın altına elini koymasını ve daha aktif kullanılmasını beklediğim platform. aktif kullanılmaya başladığı anda takipçi sayısının hızla artacağı ve sözlüğün de reklamını yapacağı aşikar.

  fikri hür vicdanı hür sözlüğümüzün gündemden uzak kalması pek olmuyor. her konuda görüş birliğine varılamasa da hayati konularda tepkimizi koymamız şart.

  sosyal medyanın gücü ortada.

  mevcut adminler (hagi ve gs) zaten oldukça meşguller ve sözlükle bile diledikleri kadar ilgilenemiyorlar, yazamıyorlar.

  moderatörlerimiz ve editörlerimiz de keza öyle.

  kaldı ki burayı emanet edeceğiniz kişi veya kişilerin yazdıkları sözlüğün genel görüşünü yansıtabilmeli.

  tek tarafı galatasaray ve tek amacı galatasaray'ın çıkarlarını ve haklarını korumak olmalı.

  fakat bu şekilde atıl kalması da kabul edilemez. aktif olmayan hali 44 bin takipçili. biraz da aktif olsa twitter'a yön verir. pek çok kişi peşinden gelir.

  her daim savaş verdiğimiz cepheler varken, böylesine güçlü bir silahı kullanmamak kaynak israfı oluyor.

  bence sevgili adminlerimiz bu konuyu değerlendirmeli.