• 11
  (bkz: ne oluyor kardeşim ne bu tantana)

  noldu ya? gerçekten ne oldu? bu kadar yaygara maç keybettik diye mi koptu gerçekten? şaşıyorum. şaşırıyorum. maç sonrası ben de sinirlendim ama ne hocaya ne başkana ne bir yazara. kendimize kızdım. kendime kızdım. takıldık kaldık falcao transferine. halbuse oyun şablonumuzu ne oynamak istediğimizi ve bu oyunu ne kadar hazırlandıktan sonra sahaya koyabileceğimizi oturup tartışmak gerekiyordu. hazırlık döneminde kaideyi taciz eden istisna renktaşımız, değişen oyun şablonumuz üzerine çok değerli yazılar yazdı, gerek burada gerek diğer sosyal platformlarda. 1 aydır falcao konuşuyoruz. ne oynamak istediğimizi 2-3 yazar dışında merak eden yok. sabah falcao, akşam falcao. bize oyunu yorumlayacak kişileri bir dinleyelim, belki bu oyun falcao da gelse tutmayacak, belki tutması için falcao'ya ihtiyaç bile yok. belki 4-6 hafta alışma süreci olacak. belki de oyuncularımıza uygun yeni bir kurgu geliştireceğiz. belki de sadece konsantrasyon eksikliği ve kötü şans sonucuydu bu mağlubiyet. 16.08.2019 yukatel denizlispor galatasaray maçı biteli 3 gün oldu ama hala ktei'nin yazdığı dışında bir maç analizi okuma fırsatım olmadı.
 • 13
  pardon da beyler, 2 sezondur üst üste şampiyon olmuşuz. bu sezonu da olursak ve diğerleri de geçen seneki gibi bir performans sergilerse açacağımız makas bizi ligden koparıp götürecek değil mi?

  nedir bölüşemediğiniz de diğerlerinin ekmeğine yağ sürüyorsunuz?

  bakın, bugün tevfik fikret'i hep birlikte anıyoruz değil mi? ne diyor o tevfik fikret?

  "fikri hür, vicdanı hür".

  kendi fikrinizde hürsünüz. siz hür olduğunuz gibi karşınızdaki de hür.
  istediğini düşünebilir ve dile getirebilir.
  hareket olmadığı, aşağılama, küfür vs. olmadığı sürece de başımızın üzerinde yeri olması lazım.
  şurada 40 kişiyiz, birbirimizi biliriz.

  bizi bizden koparıp bu makası açmamızı engellemek isteyenlere kendi içinizde kavga ederek malzeme vermek istiyorsanız buyrun edin kavganızı düşelim birbirimize.
  yok en önemlisi hepimiz için galatasaray'ın büyüklüğü ise ali sami bey'in ve arkadaşlarının formanın üzerine ellerini koyup inanarak söylediği gibi "galatasaray çok yaşa!" diyip karamsarlıkları üzerimizden atma zamanıdır.

  galatasaray çok yaşa!