• 1266
  bir kaç gündür barış pınarı harekatı başlığındaki tüm entry’leri ısrarla ilgi alanımızın dışında diye silen mod.

  bazı başlıklarda bir çok siyasi içerikli ve ilgi alanımızın dışında olan yüzlerce entry mevcut. madem burası sadece spor sözlüğü silin o zaman bunları da inandırıcılığı olsun biraz.

  bu harekata galatasaray spor kulübü de diğer tüm kulüpler gibi destek verdi. zaten olması gereken de bu. soran olursa ilgi alanımız dışında deriz.
  edit: imla.

  edit 2: başlığı ve entry’leri canlandırdılar teşekkürler.
 • 1267
  barış pınarı harekatı başlığı ile ilgili tutumları sebebiyle eleştirdiğim moderasyondur.

  bu meselenin parti meselesi olmadığını ve birilerini sevip sevmemenize göre başlığı ilgi alanımızın içine ya da dışına alamayacaklarını anlamaları gerekir. sosyalist bir insan olarak bunu söylüyorum.

  devletimizin sınırlarını korumak için, teröristlere karşı yaptığı bir operasyon. yarın oturduğun evin önünde, yürüdüğün sokakta ya da işe giderken bomba patlamasın diye insanlar orda canları ile uğraşıyor.

  not: benim evimin önünde bomba patladı. hiç iyi olmuyor, haberiniz olsun.

  edit: dönüş yapan ve bilgilendiren ve başlığı tekrardan canlandıran hagi' ye teşekkür ederim.
 • 1269
  insanların dikte ettiği şeylere uyunca aslan kaplan, öbür türlüsü yaşanınca tu kaka olan moderasyon.

  şu linç kültürü içinde 11 sene devirmiş olması ciddi başarıdır. gerçi bir keresinde bu işlerden vazgeçmenin kıyısından öteye geçmişti ya, neyse ki dönmek mümkün oldu...

  kural uygulamak zorunda olan her insan grubu gibi sevilmemeleri anlaşılabilir de neyi niye yaptığı sorgulanmadan/anlaşılmadan direk hüküm verilip sonra ufak bir tavizde tüm o methiyelerin(!) geri alınması falan, olayın içinde olmasan eğlenceli hadiselerdir aslında...