• 11090
  eski bir championship manager oyuncusuyum. geçen günlerde makineme fm 2020'yi kurdum fakat aman yarabbi ! o detay, bu detay şu ayrıntı derken detaylardan birini eksik yapma endişesi sebebiyle ne taktiğe, ne kadroya doğru düzgün odaklanabildim. her şeyde delicesine ayrıntı var sonuçta sıfır keyifle oyunu bıraktım zaten evde 2 yaşında kızım olduğu için bilgisayarın başına geçtiğim saatlerde sayılı dolayısıyla ayrıntılara vakit ayıramıyorum.

  championship manager serileri dışında, football manager serilerinde delicesine ayrıntıya boğmayan keyifle oynayacağım serinin başarılı oyunları hangisi olabilir acaba ?
 • 11091
  merhaba

  bu akşam evde otururken içime bir huzursuzluk düştü, önce uzandım biraz uyudum geçer diye. kalktım yine aynı his, yemek yedim, spora gittim geldim, yok hiçbir şekilde gitmiyor. sonra fark ettim ki internette exxen yayınları bulunan bir siteyi şikayet etme ihtiyacım var benim. feyyaz yiğit'in gibi dizisini özellikle şikayet etmek istiyorum.

  acaba şikayet edeceğim bir site bilen var mı?

  teşekkür ederim.

  edit: praguerte hızır gibi yetişti. herhangi huzursuzluğum kalmamış bulunuyor şu an itibariyle. teşekkürler galatasaray sözlük. *