• 11035
  merhabalar herkese, normalde spor yaparken kulak üstü kablosuz kulaklık tercih etmekteyim fakat konu koşu olunca kulak üstü kulaklıklar kulağımdan kayıyor. bu sebeple kablosuz bir koşu kulaklığı bakınıyorum. ilk olarak jabra step gibi modellere bakmıştım lakin kullanan arkadaşlarım koşarken arkadaki kablonun çok rahatsız ettiğini ve bu sebeple tam kablosuz bir kulaklık bakmam gerektiğini söylediler.
  araştırmalarım sonucu 3 model buldum. acaba aşağıdaki modelleri kullanıp tecrübelerini bildirecek veya benzer fiyatlarda spor için uygun mümkünse kancalı bir tws kulaklık önerebilecek olan renktaşım var mıdır?

  qcy-t6 > genel olarak uzak dur deniyor.
  trust 23553 nika > hiç yorum bulamadım
  haylou t17
 • 11036
  bugün xbox game pass aldım ve direkt fm21 yükledim. galatasaray ile kariyere başlayacakken oyunun kısıtlaması sonucu en fazla 10 ülke seçebildim. tüm ülkeleri seçme noktasında değilim, zaten çok iyi bilgisayarım da yok ama 2 3 tane(brezilya ve portekiz gibi) önemli ülkeleri kaçırıyorum. bunun üstesinden gelmenin bir yolu var mı? sanırım xbox sürümü game passte bulunan. sorun bununla mı alakalı?

  edit: xbox'ta bi xbox edition varmış bi de normal olan. ben xbox edition'u yüklemişim. :d sorun çözüldü.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!