• 10320
  merhaba dostlar,

  bircok defa spor salonlarına yazıldım ancak her defasında 1 hafta da hepsini bıraktım. ancak yakın zaman da bariz bir şekilde kilo aldım ve vücut olarak biraz toparlamam lazım, özellikle de bacak bölgesinden. bu oldukça beni rahatsız etmeye başladı. tekrar yazıldım ve bu sefer çok daha eminim kendimden. ancak fitnessa dair hiçbir bilgim yok sözlük.

  bana bu konu da arada da olsa bilgilendirebilecek ve yardımcı olabilecek sözlük yazarlarına ihtiyacım var. yardımcı olabilecek sözlük yazarı varsa yesillendirirse çok sevinirim.

  dipnot : iş gereği çok fazla geziyorum, eğer ki yardımcı olacak yazarlara denk gelirsek bir cay çorba veya soğuk bir bira sözüm olsun. yeşillendirin dostlar.*
 • 10321
  herkese merhabalar bir arkadaşımla yaptığımız bir proje için bir röpörtaj gerçekleştirdik fakat açık alanda ayaküstü gerçekleştirdiğimiz için mikrofonla çok fazla istenmeyen rüzgâr sesi gelmiş ve konuşma sesleri bunun yanında kısık kalmış. bu rüzgâr seslerinden kurtulmanın veya minimuma indirmemin bir çaresi var mıdır ? önerebileceğiniz program var mıdır? ses net gelmesede dediklerimin duyulması önemli.