• 10276
    çanakkale ve mecidiyeköy/şişli'de iki şubeyle gayrimenkul alım, satım ve kiralamada aracılık ve danışmanlık hizmetleri verdiğim emlak ofisimin bir facebook sayfası var. aktif olarak ilanlar giriyoruz ve profesyonel çalışıyoruz, gün geçtikçe beğeni sayımız (şu an 4.000 civarı) artıyor. kullanıcı puan ortalamamız 5/5. beğeni sayımız 10.000 üstü olursa yeni özellikler açılıyor, sayfamız facebook reklamlarında daha ön planda oluyor filan. sosyal medya reklamcılığıyla ilgileneniniz varsa 10.000 beğeninin bir facebook işletme sayfası için önemli bir eşik olduğunu bilir.

    sizden ricam firma sayfamı beğenmeniz ve mümkünse paylaşmanız, şimdiden teşekkür ederim. bunu "sayfamı beğenin" spamı olarak düşünmeyin, sosyal medya reklamcılığından aldığım geri dönüş, kurumsal üyesi olduğum emlak ilan sitelerine göre daha fazla. yani bu işim için gerçekten önemli bir mesele. her bir beğeniniz size mecidiyeköy meydana 200 metre uzaklıktaki ofisimde şu soğuklarda gelip geçerken çalabileceğiniz bir kapı, bedava çay, mecidiyeköy'de sıkıştığınızda kullanabileceğiniz bedava ofis tuvaleti olarak geri dönecektir. ofis konumunu sayfadan bulabilirsiniz.

    https://www.facebook.com/ykslgayrimenkul/
  • 10277
    merhaba sözlük, bir konuda fikrinize danışmak istiyorum. ailemle beraber mayıs 2019'dan beri bir evde kiracıyız. kasım başlarında ev sahibi evi bir başkasına sattı. eski ev sahibi kışa doğru gelip kombi ve petek bakımı yaptıracağını söylemişti ancak tam da bu bakım muhabbetinin olduğu dönem evi sattım dedi. yeni ev sahibi bir kere gelmedi bile. biz de kasım gibi kombiyi kullanmaya başladık. kombinin sıcaklık ayarını arttırma, azaltma ve basıncı düştüğünde kombiye su basmadan başka bir etkileşimimiz olmadı. son birkaç gündür kombi 501 hatası vermeye başladı. petekleri ısıtırken sırasıyla sp1, sp2 ve sp3 hatası verip en son da 501 hatası veriyor ve duruyor ancak musluklara sıcak su vermede sıkıntı yok. araştırdığımda bunun ateşleme hatası olduğunu gördüm. yeni ev sahibiyle konuştum, "kiradan mı düşeceksin bunu, ben kullanmıyorum ki" diye yan çizdi. bu bizden kaynaklanan bir hata değil diye düşünüyorum. kombiye su basarken musluğu kırmak gibi bir kullanıcı hatası olsa eyvallah ancak bu durumda biz mağdur değil miyiz? hem kombi bakımı yaptırılmadı, hem kaç gündür soğuktayız, evde 80 yaşında babaannem de var. siz ne düşünüyorsunuz? benzer şeyler yaşamış olanlar var mı?