• 10260
  arkadaşlar,

  eşim bu akşam yurt içinde anadolu jet (thy) ile bir uçuş gerçekleştirecek fakat bileti alan dikkatsiz kayınbiraderim eşimin maalesef önceki soyadını yazmış. dün akşam online check in yapıp mobil biniş barkodunu eşimin telefonuna atınca fark ettik.

  thy müşteri hizmetlerini aradım. evlilik cüzdanı ve nüfus cüzdanı ile uçağa alınır mı dedim. maalesef almıyorlar. thy web sitesinde bir dosya oluşturmamı ve oraya eşimin nüfus cüzdanı ve evlilik cüzdanımızı da eklememi istediler. işlemi tamamladım. normalde bu dosyaların cevaplanma süresi uzun olabiliyor fakat uçuş 48 saatten yakınsa özellikle arayıp size atanan dosya numarasını bildirin diyorlar. bunu da yaptım. müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar acil şekilde çözülüp mail ile yanıtlanacağını söyleseler de dün akşam 21:30 gibi oluşturduğum dosyaya hala yanıt alamadık. thy'de tanıdığı olan birisi varsa dosyanın yanıtlanması için işlemleri hızlandırabilir miyiz?

  kimim var sizden başka galatasaray sözlük ailesi? yardımınızı bekliyorum. uçuş bu akşam 18:50'de :(
 • 10261
  sözlükte aylar öncesinde kilo yönetimi ile ilgili fikir alışverişi yaptığım bir yazar arkadaş vardı.

  şimdi açtım mesajlarda bulmaya çalıştım lakin ekim 2019'den öncesindeki mesajları görüntüleyemedim. belki bir sınırlama vardır.

  bu arkadaşım burayı okur da konuşmamızı anımsarsa bana lütfen bir mesaj atsın, kendisine bir geribildirimim olacak.

  yardımcı olması açısından parola: saxenda*