• 10169
  https://gss.gs/W3B.jpg
  marchisio'nun su paylaşımını gördük sözlük sayesinde öğrendik. sizlerdrn ricam özellikle caglar, merih, nuri gibi yurtdisinda sevilen futbolculari bu isin dogrusunu anlatmalari icin sosyal platformlarda etiketleyerek çağrıda bulunmanizdir. orada teröristlere karşı bir operasyon yürütüldüğünü dünya kamuoyuna anlatmamiz sart. bastakiler bunu basaramiyor ama biz basarabiliriz.
  allah askerlerimizin yardımcısı olsun.
 • 10170
  merhaba,
  ben de 2010 model 1.4 fire active araç var. araç benzinli ve sıralı sistem lpgli.
  dün sabahtan beri devam eden bir problem var. arabayı ilk çalıştırmaya çalıştığımda marş sesi dahil gelmiyor sadece boğulmaya benzer bir ses çıkıyor. kontağı açıp kapatınca marş basıyor ama araba çalışmıyor.
  dün akşam önce bir itekleyip vurdurarak çalıştırmayı denedik olmadı. sonra benzin göstergesinde sorun oldu da benzin mi bitti acaba diye benzin alma yoluna gittik. benzini malum petrollerde sadece emniyet izniyle veriyorlar. emniyete de durumu kanıtlamak için video çekeyim derken birden çalıştı gittik benzin aldık.
  benzin aldıktan sonra 4 5 defa kapattım açtım çalıştı.
  bu sabah ise yine başa döndük. araba önce bir boğulma sesi çıkardı. kontağı açtım kapadım yine aynısını yaptı. tekrar kontağı açtım kapattım bu sefer de marş bastı ama araba çalışmadı.
  derdi ne olabilir bu arabanın?