• 9673
  kıymetli yazarlar merhaba. derste söz alınca yahut söz almak için el kaldırınca veyahut söz alma düşüncesini aklıma getirince kalbim hızla atmaya başlıyor ve kanımın bileklerimden bir yerlere çekildiğini hissediyorum ardından vücut sıcaklığım aniden artıyor, kalbim teklemeye başlıyor.

  sizce bunun sebebi ne olabilir? yıllardır değişmiyor bu sorunum.
 • 9675
  hayata dair mutsuzluğum bu dönemler ön planda olsa da , beni mutlu eden birkaç durum da olmuyor değil. beni bu aralar umutlandıran, güzel insanların varlığını hatırlatan bir instagram hesabı var.

  bir müzik öğretmeni olan, yeşilova’da yaşayan mesut çal hocanın sokakta yaşayan dostlarımız için kurduğu salda dohak derneği‘ne destek olmanızı ve @yesilovasaldacanlari hesabını takip etmenizi öneriyorum.

  her zorluğa rağmen, o çocuklara nasıl şefkatle bakıldığını takip edebilir, mesut hocanın komik kişiliği ile aşılamaz sorunları nasıl normalleştirdiğini görebilir, her birine ayrı ayrı isim koydukları o güzel canların hepsinin nasıl farklı karakterlerde olduğunu, birçoğuna şiddet uygulanmasına rağmen insanlara gösterdikleri minneti ve hayata nasıl sıkı sıkı tutunduklarını görebilirsiniz.

  hayata daha olumlu bakmak için hepimize bir şeyler gerekiyor, beni de yaklaşık 2 aydır bu hesap besliyor. var olsunlar. inşallah sizlere de mutluluk katabilir.