• 8521
  afrin'e giden mehmetçiğin o gözlerindeki korkusuzluk, cesaret, ailene mesaj yolla dedikleri zaman "beklemesinler" demesi.. biz kendi içimizde solcusu sağcısı çok kavga ederiz de bize bir düşman gözünü dikti mi anında bir olur birlik oluruz, farkında olmasak da asker milletiz.

  beklemesinler diyen kardeşim, inşallah ayağın taşa değmeden sağ salim dönersin kavuşursun asker ocağından ananın kucağına hainlerin yuvasından. sen ve bütün mehmetçikler, allah yanınızda olsun yardımcınız olsun! bir millete tekrar bir olduklarını gösterdiniz.
 • 8522
  sadece öğrencilere yonelik bir entry degil bu.ayni zamanda gucu yettigince ogrenci kardeslerine destek olabileceklerin dikkatine.

  Www.askidanevar.com

  ogrenci kardeslerimiz icin ucretsiz olanaklar saglayan sosyal bir girisim sitesi. yemek, tiyatro bileti, kitap gibi farkli secenekler mevcut. öğrenciler uye olup askidan al butonuna tiklamalari yeterli.

  bosalan askilar icinse gorev hepimize dusuyor.az cok demeden elimizden geldigince askilari dolduruyoruz. bkmexpress ile askiya bırak tiklarimiza bir tane de bkmexpress ekleme yapiyor.

  simdiden hepinize tesekkurler.