• 1392
    dizi adı: 11.22.63

    jake epping zamanda geri giderek 22 kasım 1963 tarihinde john f. kennedy suikastini önlemek isteyen sıradan bir lise öğretmenidir. yaptığı bu yolculuk sonrasında 3 yıl kadar geçmişte yaşaması gerekir. 21. yüzyılda hala büyük bir merak konusu olan jfk suikastinin sırlarını çözerek gerçekleşmesini engellemeye çalışacaktır. ancak geçmiş onu hep geri itecektir.

    turkcell tv+ kullanan arkadaşlar için diziler bölümünde mevcut. 8 bölümden oluşan bir mini dizi. başrollerinde james franco ve dünyanın en güzel kadınlarından biri olan sarah gadon oynuyor.
  • 1393
    benim gibi sitcom seven ve how i met your mother,friends,the office,brooklyn 99 gibi sitcom denildiğinde akla ilk gelen popüler dizilerin hepsini tüketenler için the it crowd dizisini şiddetle önerebilirim. büyük bir şirketin it bölümünde çalışan 2 nerd arkadaşın başına bilgisayardan hiç anlamayan bir kadın sorumlu gelmesiyle oluşan muazzam 3'lünün ve şirketin patronunun yaşamlarına konuk oluyoruz genellikle. onlarca defa izleyip her izlediğimde kahkahalar atabildiğim bölümlere sahip bir ingiliz dizisi. netflix'te mevcut.