• 214
  öncelikle aşağıdaki entryme empatiyle yaklaşan, geçmiş olsun dileyen, acıma ortak olan tüm yazarlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.
  (bkz: #2741366)

  sözlük kurtulamadım...götten kurtulamadım. yarın yine çizdiriyorum kestaneyi. hayatım kıl dönmesi ameliyatlarının arasına serpiştirilmiş an parçalarından ibaret sanki. hayatımı yazsam tıbbi makale olur. lanet yağsın.

  her şey iki gün önce başladı. apalakasız bir yerde ceviz büyüklüğünde bir şişlik ile uyandım. sadece bir gecede, popomda üçüncü bir lob oluşmustu. dev bir sivilce sanıp önemsemedim sanki kıçımı hiç tanımamışım gibi. hafiften ateş yükselmesi de baş gösterince az önce bir pratisyen hekime göründüm ve "kıl dönmesi" dediğini duydum. işaret parmağımı usulca dudaklarına götürdüm ve "shhh" dedim. "daha fazla konuşmana gerek yok." hemen üstteki entryde bahsi geçen yaşlı kurdu aradım. hmmm yaptı. "yarın gelin alalım hemen." ona göre ne kadar da basit, ne kadar da kolay... sanki takip eden iki haftada sargı bezlerinin arasından sıçılmıyormuş gibi,sanki haftalarca yüzüstü yatılmıyormuş gibi bir umarsızlıkla konuşuyordu. "tamam hocam" dedim belki indirim yapar ümidiyle nezaketimden ödün vermeden.

  biliyorum, bir göt muhabbetidir aldı yürüdü, ne yapayım. benim de çilem buymuş a dostlar. kimse kıçıyla sınanmasın. artık ermek üzere olduğumu hissediyorum, sıkıntilı durumlar karşısında daha metinim. "bunun götü de var yiğenim" diyorum bana dert açana. inanın aldırılabilen bir şey olsa çoktan sedyede bırakmıştım mabadımı, ardıma bile bakmazdım, adını bile anmazdım bir daha.

  merak eden dostlar için entry yarın editlenecektir. esen kalın, poponuzu sevin.

  edit: (bkz: #2786911)

  iyi haberlerle geldim. halimi soran, geçmiş olsun diyen, entryi okuyup empati yapan herkese teşekkürler.