• 14
  cimbomluyuz biz 6-3 culiacan hermanos (şampiyon cimbom*) https://gss.gs/FFL.png

  2020-2021 sezonu yahoo gs sözlük fantasy ligimizi geçtiğimiz pazar itibariyle tamamladık. şampiyonumuz gerek draftta kurduğu kadrosuyla, gerek takaslarıyla, add/drop takibiyle şampiyonluğu sonuna kadar hak etti. şampiyonumuzun, pandeminin getirdiği ciddi sakatlık furyası, maç ertelenmesi ve kişisel oynamama mazeretlerinden en az etkilenen takım olması da kendisini herkesten 1 adım öne attı.

  tarafların kurdukları kadro ve sezon gidişatı itibariyle bir tarafın golden state warriors 2018 diğer tarafın ise golden state warriors 2007'yi anımsattığını söylesek yanlış olmaz. ilk 2-3 gün sağlam çekişme olsa da özellikle beal, valancuinas ve curry’nin sağlam performansları eşleşmenin bitimine 1-2 gün kala sonucu belirler gibi olmuştu. culiacan hermanos ise 7. sırayı sezonun son deminde alıp finale kadar giden yürüyüşle bir peri masalını gerçekleştirdi.

  lig bitiminde oluşan sıralama ise şu şekilde oldu: https://gss.gs/vuB.png

  katılım gösteren ve emek veren herkese teşekkür ediyoruz. önümüzdeki sezonlarda corona'nın atlatılmasıyla beraber gelecek mücadelenin bu sezonki heyecanı ve zevki daha da katlayacağına eminiz. basketbolla kalın.

  sözlük ligi linki: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/.../nba/45592
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!