• 15901
    çıkıntılık yapmayı, futbolcu en ufak kötü performans gösterse hemen takımdan kovmayı veya kadro dışı bırakmayı, hocayı tek maçta istifaya çağırmayı marifet sayan ama aynı zamanda kendi takımına çirkeflik yapan futbolcularla empati kuran, rakip futbolculara ve hocalara övgü dizmekten kendi topçusunu unutan değişik tipler ve ahmet ercanlar çakması truvalarla dolu olan sözlük. marjinal olacağım diye farklı bir şey oluyorsunuz genelde. kelimeyi sarf etmek istemiyorum ama g ile başlayıp a sonra da v ile devam ediyor.
  • 15902
    14 maçlık galibiyetin ardından ilk mağlubiyette karışmış olan güzide sözlük. 18-19 sezonundan sonra daha şampiyon olamayışımızın çok etkisi var bunda, artık en ufak bi puan kaybına daha tahammülü kalmadı taraftarın şu son 3 senede gelen üst üste kayıplardan sonra. birbirine laf atmalar hakaret etmeler arttı yine, kalan 9 maçımızın sonlarına doğru mu mağlubiyeti tercih edersin yoksa dünkü konya maçı mı deseler konya maçı derim çünkü hâlâ lideriz, hâlâ kalan dokuz maçı da kazansak şampiyonuz, hâlâ psikolojik olarak yıpranmadık loser fb camiası gibi. sözlüğü sükünete davet ediyor, bu sezon bütün derbileri kazanan ve lig tarihinin galibiyet rekorunu kıran takıma ve hocaya güvenmesini istiyorum. yollar taşlı da olsa şampiyon olacağız arkadaşlar sadece sakinliğinizi koruyun.
  • 15903
    yazar alınırken hangi takımın taraftarı olduğu araştırması yapılmayan, yapılması da çok mümkün görünmeyen sözlük. evet yazarın hangi takımı desteklediği ilk aşamada anlaşılmayabilir fakat, yazar olduktan sonra iletilerinin hangi amaca hizmet ettiğini tespit edip eleme yapılabilir. yapılmalı da.

    galatasaray dolu dizgin giderken suspus olanlar, gs aleyhine ciddi hakem kararlaryla karşılaştğımız17 mart 2023 konyaspor galatasaray maçından sonra bir anda yalnızca teknik ekip ve futbolculara saldırıyor, sözlüğü kışkırtıyorsa bu normal değil!
App Store'dan indirin Google Play'den alın