• 15560
    felaket tellallarının bol olduğu sözlük. şuraya iş yoğunluğundan kafa dağıtmaya giriyoruz, yeni ve lider takımımıza dair yorumları okuyup neşenelelim diyoruz: adamın biri bu takım sittin sene şampiyon olamaz diyor, öteki çıkmış icardi şöyle, birisi çıkmış mertens böyle…

    takım şampiyon olunca florya’ya ilk koşan da yine bunlar olacak. azıcık saygı yahu. manyak bir fikstürden yeni oyuncularıyla, yeni teknik direktörü ile averajla ikinci çıkmış bu takım.
  • 15561
    entry silmenin sınırlandırılması gereken sözlük. ilk başta sallayayım başarılı ya da başarısız olursa, fikrim doğru çıkmazsa silerim diye düşünen yazarlar da şapkasını önüne koyar ve düşünür. hem bilgi kirliliği olmaz hem de bir pardon duyabiliriz. ben kendi adıma müsterihim. zaten hakaret, saldırgan, kötücül yazılar tespit edildiği an moderatörler tarafından siliniyor.
    "x" biri yazıyor 4 ay önce misal "ceyhun bize yeni geldi daha topa dokunmadı ama kötü adam oynamasın çöp." 2 maç sonra ceyhun döktürüyor misal o "x" bu yazısını siliyor "ceyhun be adam adam. demiştim iyi çocuk diye." eskiye git öyle bir entry yok. silmiş, hiç etmiş çünkü. halbuki "yanılmışım, özür dilerim." gibi küçük kelimelerle insani olarak duygularını belli edebilir. bu şekilde hem yazarların sinir uçlarıyla oynanmaz hem de özelden hakaretvari sözler duyulmaz diye düşünüyorum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın