• 15491
  içerisinde yüzlerce yazar bulunan, bu yazarların bir kesmi farklı dünya görüşlerinin rotasında ilerlerken diğer başkası başka rotalarda ilerlerken bizi bir araya toplayan değeri bilinmeli platform, sözlük, arşiv yuvası, galatasaray'ın kutsal bilgi kaynağı.

  benim için yeri çok özel olan bir yer, çünkü altyapısı, derinliği birçok ulusu aşacak bir kültürün taraftarları burada. bu kültürde bazıları ailesini, bazıları düş gördürten başarıyı, bazıları muştulu batıyı, kendinde eksik olanı; kendi gördüğünü, kendine uygun olanı buluyor.

  ben bu derinliği birçok ulusu aşacak kültürün takipçileri olan diyarda mürekkep kağıt dolu teknemle dolaşmaktan oldukça memnunum, bazı abilerimiz bizi örsülüyor, biz de böyle örselenerek buranın yerlisi olacağız, umarım :)
 • 15492
  sözlüğü çok uzun zamandır takip ediyorum, yazmayı bir ara düşünmüştüm bu aldığım nicklerden sadece biri. hepsi 10 girdi girmenin zorunluluğu ile kenara atılıp gitmiş sanıyordum, bugün bayağıdır kullandığım mail hesabıyla şifremi unuttum kısmını denedim. ve nickin hakkını verir gibi bu hesaba ulaştım. bu ortamda bulunmanın en güzel yönü ise bu platformdaki herkesin benim ait olduğum bir güruhtan olması ve ortak duyguları birlikte deneyimlemeye devam edecek olmamız. herkesin galatasaraylı olduğunu bilmek akil adamlar topluluğu gibi hissettiriyor bazen.
 • 15494
  (bkz: 13 ağustos 2022 galatasaray giresunspor maçı)

  ilk yarısının golsüz eşitlikle sonuçlanması sonrasında oliveira, emre akbaba, van anholt, seferovic çöp ilan edilmiş durumda. kerem, yunus ve bardakçı'ya eleştiriler var. işin kötüsü hadi bir maç özelinde genelleme yapıldı diyelim. fakat sonrasında yazarlarımız eleştirdiği topçuyu takıntı yapıp iyi oynadığı maçlarda bile eleştirmeye devam edip sezon sonu da 3'e 5'e bakmadan elden çıkaralım tadında sözlükte enrty giriyor. yapmayın yahu. maçı izleyin, keyfinize bakın.
App Store'dan indirin Google Play'den alın