• 14593
  kaybedilen puanlar sonrasında iyiden iyiye o çok güldüğümüz ve eleştirdiğimiz antu'ya benzemeye başlayan platform.

  asıl sorumlu (lar) hariç herkes, her şey suçlandı. gün itibariyle muslera bile suçlanır oldu bu platformda.

  antu'da da ali koç ve oyun hariç herkes, her şey suçlanıyor. abuk sabuk bahaneler türetiliyor. fatura devamlı saha dışına ve koç hariç her şeye kesiliyor. aynısı burada da olmaya başladı maalesef.

  aptalca puanlar kaybetmenin, insanı futboldan soğutan oyun şeklinin sorumlusu dış güçler mi. tiyatro izliyoruz diyen ahmet ercanlar'dan, sürekli hakkımızı yiyorlar diyen bülent uslu'dan farkımız ne?

  puan kaybedilen sivas, rize, ilk yarıdaki konya, kayseri, kasımpaşa maçları...şunları yensen çok rahat şampiyonluğa yürüyeceksin. he yine önümüzü keserlerdi diyen varsa da o halde bu ligi izlemeyi bırakmalı yoksa kendisiyle çelişir.
  neyse bu konu çok uzun da yüzeysel bahsettim. oynadığımız bok gibi futbolu her maç kurtarmayı sağlayan etkenler illa ki bulunur. hakem deriz, zemin deriz, defans deriz, kaleci deriz. bitmez bu. yeter ki sen asıl soruna bakma.

  hangimiz bu oyunla önümüzdeki maçı kesin alırız diyor? asıl sorun ve sorumlular bunun cevabında.

  not: iş bu entry tek maça değil sezonun geneline ve hatta son birkaç yıla binaen yazılmıştır.

  (bkz: galatasaray futbol takımı)
  (bkz: süper lig 2020-2021 sezonu)
 • 14594
  fanatiklik derecesi açısından kör kütük ve idraksiz fbjk forumlarından farkı olmadığını gördüğümde darlanıyorum.

  rakip takım maç başlıklarında öyle yorumlar oluyor ki, diyorsun heralde yer yerinden oynayacak bu hakem hataları ile. sonra bi bakıyorsun ortada hata bile yok, hakem doğru karar vermiş. yahu bu kadar şuursuz fanatikçe yorumlar yapıp milleti de yanlış yönlendirmenin ne anlamı var.

  mesela 11 nisan 2021 bb erzurumspor beşiktaş maçı, evet bu örnekte cenk elle almış, da millet var niye devreye girmedi diye yangın çıkarmaya çalışıyor. elle oynama sonrası top erzurum’a geçiyor, pozisyon değişiyor, var orada devreye girmez ki, protokole aykırı. birşey deyin de bir mantığı olsun.

  edit: bize benzer pozisyonda aksi yönde karar verildiğinde yanlış olan odur. bu doğrusu. en azından doğru yerde itiraz edip ses yükseltmek lazım. he bu doğrusu derken kabak gibi orta hakem hatası olduğunu da atlamıyorum. konu var müdahalesi.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!